Alte știri din fotbal
Rezerva lui Vozinha vine să semneze în Superliga
0
Acum e gata! Jucătorul care și-a anunțat plecarea de la Universitatea Craiova și apoi și-a șters mesajul e liber
4
Acuzații explozive din Superliga: „Șarlatani! Își păcălesc antrenorii și patronii cu date falsificate”
4
Ioan Varga se gândește la retragerea de la CFR Cluj: „M-am săturat și eu! Cât să mai pierd bani?”
6
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool critică transferul lui Salah: „Turcia mi se pare un nivel prea scăzut!”
0
ȘOCANT: jucătorul naționalei a fost ucis în bătaie într-un atac stradal!
1
Razie la Seul! » Poliția a percheziționat sediile Asociației Coreene de Fotbal
0
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
0
Lifestyle
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
0
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Avertizare ANM nowcasting de vreme severă. Lista completă a localităților ...
Libertatea
a aranjat borcea ambele meciuri cu steaua de anul trecut .
marian79iulian, tu chiar trebuie sa taci , pentru ca esti penibli, la fel si Dinamo, echipa ta draga.Uita-te inapoi si vezi cate puncte a adus Dinamo din competitiile europene in ultimii 20 de ani si mai taceti dracu din gura de caini spurcati ca numai gura e de voi.Aranjeaza Borcea toate meciurile sa iesiti si voi in primele locuri, iar cand o faceti va bat toti descultii. SUNTETI PENIBILI !!!
...va fii f greu..dar nu imposibil...e sansa lui Caro sa arate ce stie...si a jucatorilor..sa si justifice salariile...FORZTA FC VASLUI!!!!!!
sper ca vaslui sa nu joace ca niste amatori si sa declare cei de la lille ce au zis si cei de la zenit dupa dubla cu unirea.
poi ce, crezi ca mai sepra cineva la liga campionilor! gata, anii frumosi s-au terminat ....vom reveni la meciuri cu knaspirnufelag, mypa, nistru otaci, fc cucuruzu, sau cine mai stie ce necunoscute! ca asta e mentalitatea romaneasca, decat munca si rezultate, mai bine golaneala!
alt an alta distractie....iar iesim cu toate! vasuluiul si timisoara nu vor sufla cu city si lille, n-au nici 5% sanse, steaua mai are mult pana sa aibe valoare, dovada ca a avut mari probleme cu craiova, doar la unirea mai putem spera, asta daca nu cumva pana la meciul din europa league, se vor desfiinta....ca asa umbla vorba!
ii distruge lille pe vaslui
mai da destepti mai sunteti! ...daca ati fi urmarit putin Ligue1 anul trecut ati fi vazut cum a evoluat LilleOSC ...chiar daca tin cu OM, Lille a fost excelenta si merita sa ajunga direct in grupele Champions League... vai de Vaslui... problema Vasluiului e nu daca se va califica, ci cate goluri va lua :))
mda, cine se cred astia??? daca sunt francezi atunci au si castiagat??? hai Vaslui, sa-i bateti la scor, ca sa va tina minte macar pe 2 ani!!! Forza Vaslui si la toate echipele romanesti in EL si in CL!!! Trup si Suflet pt Culori!!!
sper sa le-o "traga" vasluiul ca sa fie cunoscuti data viitoare!!! Vom merge cu 3,5 echipe in grupe! succes!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.