Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Trompetele dracu n-avea nimeni pretentie sa eliminati Lazio,doar sa va comportati onorabil dar ati dat iar cu bita-n balta.Noroc ca italienii sint fayr-play si au oprit motoarele la 4-0 al 5-lea a intrat din inertie.In mod normal cind e o diferenta mai mare de 4 goluri tabela trebuie sa arate 1-0 ca echipa mai slaba cu duhul sa nu simta umilinta,ca la baschet juvenil.
analistu de la fitzuica de impachetat peste, ar merge un contrast ca te bate aia care se bat pentru UCL cu bataile care le iei de pe la echipe de prin Albania, Bosnia, Slovacia, Islanda si alte de-astea?
ce egal cu Lazio visezi amice?
analistu de la fitzuica de impachetat peste, da batut Ajax, batut Chelsea, batut Lazio iti spune ceva?
umilita de serviciu a europei
propagandist prostalau, ascunda-te ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si Astra a ajuns anul trecut in primavara europeana bai fecesebistule... nu mai faceti atata tam tam cu primavara asta europeana... ca n-ati prins-o absolut deloc. Sa nu mai spun de echipa cu care a ajuns Astra in "primavara europeana" spre deosebire de INVESTITIILE facute de oier. Ia-o incet, nu te grabi...
Esti o gluma de ,,***"....Steaua a ajuns in primavara europeana, a facut egal cu marea echipa Lazio si a pierdut la Roma in fata a peste 12000 de stelisti intr-o partida in ca nu i-a iesit nimic iar celor de la Lazio le-a iezit totul. Clubul pe care il sustii tu, ce a facut in Europa?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu cred ca acel 4-2 in deplasare la Partizan e "umilinta". Nici macar infrangerile cu City si Chelsea nu sunt fiindca diferenta de buget e mult prea mare. Umilintele mari sunt Maccabi si Sportig. Trebuie pastrate proportiile, daca se poate chiar si intr-un tabloid de carton ca gsp. Si asta o spun ca dinamovist, nu ca stelist.
Da,victorie acasa si infragere in deplasare cu Lazio!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.