Alte știri din fotbal
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
CFR Cluj a făcut cerere să joace pe Cluj Arena » GSP are răspunsul: „Asta ni s-a transmis”
0
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
2
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
10
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
1
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Denumirea ăstuia vine din puțul gândirii gigiste semidocte! Cum e stăpânul, asa si slugile....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce? Voyo merge pentru plătitori, nu pentru pomanagii gigisti....
Chatul deja devine scarbos ! Nu poti spune ceva,ca reactioneaza astia in turma ! Au strans in ei 2-3 saptamani si acum se exteriorizeaza, isi varsa toate rusinile adunate...au eliminat dilita, iti dai seama...! Daca voiati sa aratati ceva, trebuia sa ramaneti modesti, sa stati in continuare ascunsi acolo unde ati stat dupa meciurile cu andorra, scanteia si Dinamo
Eu nu am stat ascuns niciodata. Dinamo nu face nimic de atati ani, a fost si in liga 2...dar nu m am ascuns niciodata...si nici nu am renuntat sa imi sustin echipa ! Eu faceam referire la aia...se stiu ei...care au disparut din chat dupa atatea infrangeri, iar acum vor aparea din nou..deja o fac ! Asta zic...sa fii langa echipa si la bine sj la rau..sa nu fii las !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnilor moderatori am scris un comentariu absolut decent pe care mi l-ati moderat si au aparut *** si faptul ca a fost moderat intrucat continea ceva vulgar si bla bla. Chiar nu stiti sa cititi ?
citește articolul, nu da numa copy-paste din template
Spun astia de la Pro ca este trist ce se intampla.Mai oameni buni. Romania nu este pregatita pentru asta . Sunt multi din diaspora ce nu pot vedea meciul chiar daca platesc. Nu uitati ca Romania in IT este prinde cele mai bune din lume
Bun Tirnovanu asta, gol pe coltul scurt ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.