Alte știri din fotbal
A întors toate privirile pe aeroport » Francezul din lotul lui Dinamo cu geantă din piele de vițel!
0
Cum arată astăzi stadionul celei mai mari surprize din istoria fotbalului românesc
0
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
3
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Știri din fotbal internațional
Ivana Knoll a făcut spectacol în tribune, apoi i-a atacat pe portughezi: „Noi măcar am jucat corect”
0
Argentina - Capul Verde, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Premoniția lui Cristiano Ronaldo înaintea calificării: „Simțeam că se va întâmpla. M-am bazat pe instinct!”
0
Carlo Ancelotti nu l-a folosit aproape deloc, însă îl venerează: „Dumnezeu îl veghează”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
1
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Hai Drita !! Mai dati si voi o umilinta pentru efsiesbi aka rusinea fotbalului romanesc!!
Cum arata banca de rezerve! Tu, campioana, cu pretentii de UCL, faci 3 transferuri vai de mama lor (orice ar zice ceilalti, Politc, Alibec si Graovac nu sunt niste jucatori de au rupt gura targului) dintre care 2 jucatori sunt accidentati sau mai mereu accidentati si te lauzi ca vrei milioanele din grupele UCL. Vezi de acum o saptamana ca treaba este groasa rau de tot si nu faci nicio miscare de transfer, in timp ce Craiova, CFR si Rapid s-au miscat mai bine. Ori a ramas Becali fara bani, ori si-a a imprumutat ariciul lui Copos.
Daca fcsb o ss aiba probleme si cu dilita...poate este cazul ca gigi ss gaseasca o metoda prin care Neubert sa isi foloseasca " talentele" ! Altfel, nu ii vad bine...! Jucatorii sunt groggy...nu alearga, se comporta pe teren ca si un bonlav care nu si a luat pastilele ! In felul asta, daca intanlesc o echipa buna de fotbal feminin, pierd si cu alea.
Numai cu *** au jucat până acum și s-au facut de râs . Acum urmează alt *** de echipă , iar noi nu putem fi decât dritiști . FORZA DRITA !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai Drita, Fă-le manita !!!
Forza Steaua!
Eu zic ca Brita, marca *** va trece de turma gigista. Punct.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
desi mi-as dori sa ma insel…zic ca nu trecem de kosovari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.