Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Nu chiar toata lumea stie ca FCSB=STEAUA! Sunt chiar aici cativa! Oricum, pe noi ne intereseaza ce spune UEFA! Si UEFA spune: 7 May 1986Final Estadio Ramón Sánchez-PizjuánSeville FCSB win on penalties FCSB Fotbal Club FCSB 0 - 0 Barcelona FC Barcelona (2-0p) Adevarata STEAUA, nu are aproape 70 de ani, are aproape 80! Peste doi ani, implineste 80 de ani!
Ai in cap doar concrete, vai de tine si de steaua ta!!
Lucescu este un antrenor bun! Dar nu se compara Liga Campionilor din Asia cu cea din Europa!
Ha! Ha! Ha! Ba, norocul ala tine cu cei temerari! Altii isi tepuiesc jucatorii si antrenorii si fac morala. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De când s-a înființat Liga Campionilor Asiei, echipele din Coreea de Sud au câștigat-o de 12 ori, cele din Japonia de 8 ori, iar cele din Arabia Saudită de doar 6 ori, așa că ceea ce ai spus dumneata nu ține. Răzvan Lucescu este un antrenor foarte bun, degeaba încerci dumneata să negi meritele FCSB-ului, care a învins-o pe PAOK deoarece a jucat foarte bine și nu din cauză că Răzvan Lucescu nu ar fi pregătit meciul așa cum ar fi trebuit.
nici nu vreau saplece,faptul ca il am la mana cu acel pariu pe viata valoreaza mai mult. nu vor astia sa imi publice linkul de la gsp unde am facut pariul,dar daca cauti pe goole dupa asta,gasesti articolul si poti citi commenturile:"Lovitură pentru FCSB înainte de meciul cu UTA » Titularul a ieșit accidentat din antrenament "
Toată lumea știe ca FCSB este aceeasi echipa cu Steaua. Cei care au trădat echipa au facut-o pentru ca ura lor fata de Becali e mai mare decât dragostea pentru acest club. Nu ai cum sa crezi ca o echipa care din 1947 și pana azi are o istorie neîntreruptă sezon după sezon timp de aproape 70 de ani nu e Steaua, dar un club format în 2017 e. Nu ai cum logic vorbind. Tot ce a obținut Armata a fost sa blocheze FCSB-ul in a folosi elementele de brand: nume, sigla, posibil dreptul de utilizare comerciala a palmaresului (adica CSA poate vinde cani cu Cupa Campionilor din 86, FCSB nu poate). Continuitatea sportiva exista însă și nu va dispărea niciodată.
plange bah cu decenta. ce a facut Steaua din liga 1 astazi este enorm,intram din nou in istorie.
18!
Noapte buna, copii!Somn ușor și vise plăcute cu FCSB în optimile EL.Sper sa nu se mai găsească vreun *** sa ma întrebe ce înseamnă EL.Ne gândim pana mâine la ora 14, cine sunt urmatorii:francezii sau nemții?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.