Alte știri din fotbal
Starul lui Real Madrid ne-a dat șah-mat » Greșeli în lanț la Turcia - România
0
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
1
Raul Rusescu, impresionat de titularul României: „Extrem de important pentru fotbalul românesc”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Iar vorbesti neintrebat ?
Te-a întrebat cineva de aici ce a ales poporul român? Uite, eu nu îl aleg pe CG și sunt tot poporul român…ce zici?
iar a dat gol Miculescu, ca la Linz, da tot nu-i bun, e criticat de toti "expertii", in schimb Tanase e genial, nime n-are curaj sa-l critice , e febletea actionarului total nea Gigi
lasa-l ca il cauta Razvan si Dani sa le repare canapeaua !!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum, amândoi sunt plus fata de tine
ce dilema? se termina egal si urcam noi pe primul loc daca batem pe uta. nicio dilema.
Steaua are nevoie de portar. Cu Hermanstadt un șut pe poartă un gol, a cum doua suturi, doua goluri. Problema lui Tarnovanu e ca sta doar pe linia porții, nu iese pe centrări, nu prea iese in întâmpinare… E pe principiul cine nu muncește, nu greșește. Patronul vede doar șuturi imparabile, pentru ca, nu-i așa? Când stai pe linia porții, toate suturile par de nerespins.
goool Steaua. ***. qed
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dawa e mai inteligent decat Tarnoveanu
Duminica vei avea dilema vietii , cu cine vei tine ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.