Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Lefter a scos de sub bară
6
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
1
Știri din fotbal internațional
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Pacat, s-au înecat scoțienii la mal. Mai lipsea o boabă.
Păcat că la 4-0 scoțienii au redus motoarele!
Bună și manita asta ciungă, notre respect Rangers! :-)))
@Van Basten; RE: Nea Gigi e cel mai periculos cand e ranit, Vardy. Stii prea bine. Ma astept la cateva mutari de geniu in repriza a doua. Si la o remontada fecesebista. Sau la o manita Teddy Bears. Inca nu-s decis. / Meciul încă nu s-a terminat. Cum bine vezi, e min 81 si doar Patrula Zero a trecut p'acollo. Adica, nu e 5, da? (La 5 ziceam ca meciul e pierdut) Dar asa...??? Inca nimic nu-i pierdut. Sunt curios ce cota îmi dau ăștia acum pentru egal. Partea buna este ca Dawa poate rămâne pe loc, direct in EPL. Unde o vrea el si cu Florin Manea, dar nu la Leicester.
Cam la fel ar fi si in campionat daca s-ar cere control antidoping la fiecare meci al lor. Asa la noi "energizantele" din pungute fac diferenta fizic.
Pacat - Tarnovanu e portar de 5 goluri
Seara de trista amintire pentru fotbalul romanesc, facut de rusine de catre un asa-zis om, lipsit de respect pentru cei din jurul sau, pentru tara in care traieste si pentru competitia sportiva in general. Telespectatorii romani au fost serviti cu branza stricata, vanduta de catre un precupet in haine de cioban, ei ramanand doar cu un gust amar si cu regretul de a-si fi pierdut timpul degeaba in fata televizorului. Rusine, rusine, rusine! PS: Sper ca acest Ferguson in mizerie sa piarda si meciul impotriva Rapidului, adeverind macar proverbul "cine alearga dupa doi iepuri, nu prinde nici unul".
M am inselat -eu am zis 5 -1
Multumim Rangers! Hai Rapidul!
Hai cu manita ! Randum umde plangi in seara asta ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.