Alte știri din fotbal
Conferință la sediul MApN: „Începe reorganizarea clubului Steaua!” » Ce se întâmplă cu Florin Talpan și cu promovarea echipei de fotbal
0
Florin Tănase și Daniel Bîrligea au spus ce cred despre noile echipamente: „Le-am văzut și pe ale rivalilor și...”
0
Alex Musi a vorbit cu Eddy Gnahore, după ce francezul a semnat cu FCSB: „Eu asta i-am zis”
0
În noul echipament al FCSB-ului, Ștefan Târnovanu și-a ales favorita de la Mondial
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Borcea vede o mare surpriză în finala Mondialului: „Singura ce poate face acest presing”. Cu cine îl compară pe Leo Messi
0
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
2
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
1
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
imi raspunzi si mie la intrebarte ..dar sincer
Parte invidie, parte frustrare, parte adevar (sunt destui tigani care au venit in Bucuresti pentru o viata mai buna).
Pai da, risti sa te ratacesti tu care nu cunosti decat drumul de la grajd la caminul cultural.
Asa e trebuie sa ai curaj sa te plimbi prin satul ala=))
Bucuresteni sant cei mai viteji dintre Daci!
Pentru ca stau prea mult la soare ! Muahahaha
Bafta la muncit prin tari straine .....asta face doar un om care nu a reusit sa se educe si care nu a avut alta alternativa pentru viitor ! sa ne anunti cand vei lua bac-ul !
Inteligibil = "Care poate fi înțeles cu ajutorul gândirii logice; clar, limpede." - definitia din DEX. Ai folosit gresit cuvantul, semidoct fiind. Multumim pentru precizari.
eu ma retrag astept sa vad cat de civilizati sunteti la finala ,.. sa vedem daca ne mandrim sau ne rusinam de voi ... _______ bafta
Sta-i linistit. A-m inteles ceai vrut sa-ne spui. Esti foarte foarte inteligent ma-i baiatule. Dar te rog nu m-ai trimi-te pe al-tii la scoa-la daca tu nu sti sa vorbes-ti. O-k?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.