Alte știri din fotbal
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Știri din fotbal internațional
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
ciobanu are o strategie bine definita culege jucatori pe care ii considera buni la echipele adverse slabindui si pe urma ii vinde inzecit ma intreb oare tampiti de ce nu fac cum face ciobanu sunt prosti sau foarte prosti ma intreb hu
Acum se pot chema in loc de fcsb, astra bucuresti :)))))
Eu am avertizat de ceva vreme demagogii inclusiv pe articolul Maestrului Ioanitoaia ca Becali a devenit singurul magnat din fotbalul romanesc . E atsit de bogat in relartie cu echipele sponosrizate de statul roman sau cei 3,4 patroni din fotbalul romanesc incit pentru el doar o distractie sa castige titlul suprem . In urmatorii 10 ani va castiga 9 campionate cel putin . Negoitza e destept ca mine de aia vrea sa renunte . Are destule probleme pe cap inclusiv gaeria si haterii care il insulta !!
Si dezmembrand adversarii...marele regheblat va defila prin campionat spre al treilea titlu.
Vi se par mult 3 mil pt a te gandi la grupele UCL ? Daca vrei doar sa bati tot in tara sunt multi bani dar pt Europa sunt f.f putini...Vreau sa spun ca ar trebui cam la acelasi nivel sa ia si un aparator central langa Tamas poate si un conducator de joc,Boldrin e 8 sta mai mult cu ochii pe poarta,e un marcator.Dar peste toate astea i-ar trebui un antrenor cu o viziune de atac prin spectacol.Tactica asta a distrugerii lor la antrenamente iar la meciuri sa intre epuizati fara chef de joc nu mi se pare OK poate si de aia nu mai vine lumea buna la stadion,publicul cunoscator,vad un joc chinuit bazat pe greseala adversarului sau pe o clipa de inspiratie altfel totul e pustiu.
Pacat. Putea avea viitor. Asa, pana la vara, il termina jiji si pe asta.
Mai vedem...oricum tu ai inca un cui batut in cosciug...doare rau, nu ?
*** totul dupa MARICA TADE GOLUBOVICI alt terminat e prafuit rau
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce bine ca a castigat si Ioan Becali ceva din tranzactia asta, credeam ca a fost scos total din business de duduia aceea sinistra.
mai scrie si tu de pe observator_federal, acolo pari mai inteligent...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.