Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Iordania - Argentina 1-3, Algeria - Austria 3-3 » Dramatism total! Austria se salvează în '90+6 și merge alături de Algeria în 16-imi
0
Selecționerul a făcut iureș, deși s-a CALIFICAT în 16-imile Mondialului: „Vulgar și banal! Banii vorbesc!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
da..dar voi sunteti mai "pasarici" ;) ca ele
Gandire specific balcanica,in general,si specific romanesca,in special. Daca , inca, n-ai aflat , la toate meciurile arbitrii primesc din partea cluburilor "cadouri".Ele constau in materiale promotionale, gen :tricouri, insigne,pixuri, ecusoane, stegulete,etc.Practica asta e acceptata de catre FIFA si UEFA.Numai un ROMAN IMBACSIT poate sa se gandeasca ca genurile astea de "cadouri" reprezinta MITA.
Gandire specific balcanica,in general,si specific romanesca,in special. Daca , inca, n-ai aflat , la toate meciurile arbitrii primesc din partea cluburilor "cadouri".Ele constau in materiale promotionale, gen :tricouri, insigne,pixuri, ecusoane, stegulete,etc.Practica asta e acceptata de catre FIFA si UEFA.Numai un ROMAN IMBACSIT poate sa se gandeasca ca genurile astea de "cadouri" reprezinta MITA.
Gandire specific balcanica,in general,si specific romanesca,in special. Daca , inca, n-ai aflat , la toate meciurile arbitrii primesc din partea cluburilor "cadouri".Ele constau in materiale promotionale, gen :tricouri, insigne,pixuri, ecusoane, stegulete,etc.Practica asta e acceptata de catre FIFA si UEFA.Numai un ROMAN IMBACSIT poate sa se gandeasca ca genurile astea de "cadouri" reprezinta MITA.
A-ti primit-o cu varf si indesat de la polonez! Mwhahahaha! Forza Rapid!
un nou caz valiza? de data asta e international, numai tine de competenta lui muitica dragomir.
pai iti dadea mita fututi mortii matii ca nu ai dat 2 oameni de la steaua afara. bagamias pula in coliva ta de nu te vizitez in polonia mare minune!!! imi fac pacat cu tine si te trimit la LECH fututi pomana matii!!!!
da andrei ce i-a facut galateanului? sunt fan napoli, dar faza lui kaspetanos ci santacroce n-a fost de rosu in niciun caz. ce se vede la tv nu e edificator pentru polonez, si pentru mine din modul cum a decurs faza e clar ca grecul avea ochii la minge nu la fundas. e una din partile nasoale ale fotbalului italian, machiavelismul cu care ne-am obisnuit deja si pe care romanii l-au asimilat. simulari gen inzaghi, care inca influenteaza arbitri second-hand proveninti din campionate minore.
Miroase a mită aici ... ar cam trebui sa se sesizeze UEFA, pentru că imaginile de la sfârșit spun totul, nu mai zic de alte dovezi ca ziariști și suporteri au fost atacați mișelește. Steliştii, cum sunt violenți din fire, au vrut sa dreagă busuiocul cu ceva cadouri ... poate în Euroi, ca sa nu joace fără spectatori, sa piardă Jiji iar ceva bănuți ! Numai Steaua e în stare de asa ceva !
FUCK POLISH
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.