Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Nuno Campos spune secretul, după ce a spart gheața la Dinamo: „Lucrăm două zile aceste lucruri și urmărim multe filmări”
2
Știri din fotbal internațional
Levski Sofia, „remontada” de senzație în derby, în timp ce Craiova era umilită de Dinamo
0
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
5
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Incetati promovarea lui George Becali! Opriti intoxicare cu acest personaj. Mass media, daca aveti decenta opriti aceast val de informatii platite!!! Nu mai vrem sa stim ce face acest personaj mafiot!!! GATA!!!!!!!!!! Incetati promovarea lui George Becali! Opriti intoxicare cu acest personaj. Mass media, daca aveti decenta opriti aceast val de informatii platite!!! Nu mai vrem sa stim ce face acest personaj mafiot!!! GATA!!!!!!!!!!
Steaua, ati facut o mare mare greseala. Bergodi era perfect pentru voi. Echipa nu a pierdut din vina lui. Orice echipa mai prinde cate o zi neinspirata... Bergodi e un antrenor excelent, cu multe calitati. Are si mentalitate etc. De aici inainte Steaua va cadea si mai jos. Sorry pentru voi.
hei jegosilor , pe tot site´ul vostru exista doar un singur articol despre egalul timisoarei si nici unul despre victoria cfr-ului . rusine . sa nu va aud ca nu va suporta provincia
Analfabetule...au am scris ddespartit cuvantul si l-au taiat astia, crezand ca ma refer la c.r... :))))))))
"au" anal fabetule....:))) ...De fapt cred ca doar Hagi si Bölöni sunt singurele foste glorii steliste care ARE curajul sa spuna lucrurilor pe nume....
si pana la urma Bonetti a rezistat mai mult decat Bergodi! FORZA DINAMO, steaua s'a inecat ca romul la mal...cu cel mai accesibil adversar din grupa... Bravo CFR, bravo Timisoara, bravo Dinamo...rusine Steaua, deja se apuca sa piarda puncte pt coeficientul uefa
3-4 luni
Declaratia lui Lacatus nu face decat sa confirme o data in plus ca si el ca si Stoichita PIPPI nu sunt nimic altceva decat niste sclavi. De fapt cred ca doar Hagi si Bölöni sunt singurele foste glorii steliste care are curajul sa spuna lucrurilor pe nume.
nu esti in masura, tiganu dracului, dar cine vorbea despre jucatorii din lotul stelei??? si de faptul ca bergodi nu a facut nimic, pentru ca aceeasi jucatori erau si pe vreamea cat era antrenor...tigan imputit
Incetati promovarea lui George Becali! Opriti intoxicare cu acest personaj. Mass media, daca aveti decenta opriti aceast val de informatii platite!!! Nu mai vrem sa stim ce face acest personaj mafiot!!! GATA!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.