Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Fosta speranță de la Craiova și FCSB merge în Liga 2
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
În avionul spre Spania, Papa Leon al XIV-lea a dezvăluit numele clubului pe care îl susține
0
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
0
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Mai bine zis, acum o saptamana nu mai stiati cum sa va bucurati si cum sa mai tineti nasul pe sus. Aseara v-ati chinuit cu descultii aia si ati jucat ca niste cizme. Uitati-va la voi in curte ca e ditamai rahatul acolo. Nu va mai uitati la altii. Ne pi.sam pe voi in ghena.
Da, ce a fost a fost, asta da mentalitate. Nu am fost si nu voi fi niciodata dinamovist dar in seara asta mi-ati facut o mare bucurie.
aoleu ... parca acum o week erati toti fericiti ca au intrat imbecilii aia pe teren si acu gata(sa cumparati niste flori ca sa va ierte pt ce ati facut ca asa este frumos )? :P penali ... FORZA STEAUA !
SUNT MANDRU DE VOI VA IUBESC FORZAAAAAAA DINAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
Asa da, jos palaria! E prima data cand o spun in ultimii ani, si sper sa nu fie ultima. Jos palaria! Nu ma asteptam catusi de putin.
FELICITARI !!!
ASA E VOI SUNTETI ST PATRICK!!!!!!
Desi nu va suport, astazi trebuie sa va felicit!! Eram bucuros cu o simpla victorie, ca sa aduceti si voi puncte, dar v-ati depasit, a-ti realizat imposibilul. Bravo!
stati linistiti ca nu ati scos pe real madrid sau macar pe sahtior. duminca cu steaua o sa reveniti cu picioarele pe pamant. steaua nu e slovan.
Dinamovistilor hooooooo, ca n-ati eliminat Arsenal sau Bayern ! Felicitari oricum, dar nu faceti din asta o sarbatoare la data fixa ca si incendierea peluzei din Ghencea ! Duminica va spulberam !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.