Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
deci steaua are un punct cu villareal, un punct cu zurich, iar ziaristilor 1+1 fac 1:))
Mai mult ca sigur nu vom iesi din grupe fiindca nu avem antrenor iar lotul oricat ar fi de valoros (ceea ce nu este cazul la Steaua) nu este inchegat, nu a jucat mult timp impreuna, nu se leaga nimic. N-ai cum sa emiti pretentii cu o echipa formata din jucatori noi care joaca impreuna de cateva luni.
Altu' care-a prins pe viu accidentul de la Cernobal :))) Tanase, Boldrin sunt ciurucuri, nu? mai ales comparat cu valorile de la a mia clona din *** :)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate, cit timp vidneti ce aveti bun, si aduceti gen Mitrea, Tanase, Boldrin, etc....sansele sa va faceti de ris in Europa sunt tot mai mari.
cu elvetienii insa nu ar trebui sa tremuram defensiv, problema e sa marcam.Venirea lui aganovic e bune pe termen lung deoarece cu tanase accidentat, boldrin se crede cam stapan pe pozitia aia din spatele varfului.Acum va avea concurenta
buhaha, din nou ghenasp at it's best! Daca aganovic e apt va juca fundas dreapta iar taman tosca central.Cu mitrea iesit din calcule(pe buna dreptate la cum s-a prezentat de cand a venit) si cu moke inca nerefacut plus enache suspendat are nevoie de tamas fundas central.Nu are alta varianta
Poti sa ne dai ceva detalii despre procesul dintre CS Dinamo si Dinamo 1948 Bucuresti?
Daca mapn da 370.000 de euro unui bufon ca talpan pentru un proces cu verdict evident la fel de bine ti i ar putea da tie.
Continuati sa promovati indivizi precum acest Regheblat , care este orice numai antrenor nu. De ce nu scrieti de ce il mai tine ciobanul antrenor la fcsb ?Este clar ca este o veriga in lantul mafiot de tepuire a strainilor prin vanzarea de " jucatori " .
Daca unii se bucura ca nu are Talpan bani de taxa... E clar... Omu nu are bani sa meargă la judecată ... Chiar daca ar avea ori nu dreptate si voi va bucurați de sărăcia statului... In schimb așteptați măriri de pensii si ajutoare sociale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.