Alte știri din fotbal
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
1
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Au publicat datele! Cum au influențat rezultatele finale minutele magice apropiate pauzelor de hidratare
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
15
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
2
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Yes-man-ul a iesit la rampa ?
M Stoica este ajutor de cioban .
ba pana si iliescu e invidios pe lexicul tau bolsevic cred ca erai doctor in invatamant politic la tine in unitate.
Individul Stoica Mihai a trecut prin puscarie si tot nu a invatat nimic .
MM Stoica a plâns în direct și a anunțat hegemonia FCSB: „Vom fi ca Bayern Munchen!” =)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Individul Stoica Mihai a trecut prin puscarie si tot nu a invatat nimic .
Tolomacul nu înțelege ca este vorba de doua echipe deținătoare de cupa a campionilor europeni, deci din grupa de elita a fotbalului continental! Asta a fost, este și va fi Steaua, singura care contează cu adevărat in interior și afara in pofida zbaterilor convulsionate a antistelistilor de profesie! Prea putini, fără importantă, cantitate neglijabila!
Bravo am fost indurerat pana la lacrimi ...emotionanta poveste de viata ...si acum e eliberat conditionat ?...DUMNEZEU le vede pe toate un mistocar si un nemernic ...la anul vom vedea ce a mai fi ...poate faci si masteratul la RAHOVA
Aceiași stupizi, inutili, fără echipe, nevazuti necunoscuți in Europa, continua sa polueze știrile despre Steaua cu scâncetul lor îngrozitor de dincolo de gardul care ii desparte de performanțele Stelei! Marile realizări in fotbal ale cățeilor insolvenți, extrem de zgomotosi acum, in ultimii ani sunt toate legate de Steaua: scenografii penibile, incendierea peluzei, statuia lui maccarone, strecuratul pe sub gard la meciuri de CL! Singurul succes major care nu e legat de Steaua este vitejia cu care s-a spart o poarta deschisă! Penibili, patetici, perimatii, ca orice aplaudac de cazarma sportiva sovietoida, fie ea a miliției sau a armatei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.