Alte știri din fotbal
„Are disciplina lui Dan Petrescu” » Noul „wonderkid” din Superligă are un tată renumit în fotbalul românesc: „Vă spun ce are el și nu aveam eu”
0
Dinamo are un jucător crescut lângă Sergio Ramos: „Unul dintre cele mai frumoase momente pe care le-am trăit!”
0
Fotbalistul providențial pentru U Cluj: „Știam că voi da mai multe goluri decât la CFR!” » A contribuit la TOATE reușitele echipei
0
Azi începe play-off-ul Cupei României Betano: două meciuri programate
0
Știri din fotbal internațional
Premieră în istoria Barcelonei: Hansi Flick resetează lista căpitanilor clubului blagrana pentru sezonul viitor!
0
Jose Mourinho a fost prezentat oficial la Real Madrid: „Sunt unul dintre voi. Mereu am fost”
0
Legendarul Oliver Kahn îi transmite starului lui Bayern: „Retrage-te, ia o pauză! Asta este cea mai bună decizie”
0
Planul B la Barcelona, dacă nu vine Julian Alvarez: are 33 de ani
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Harta județelor lovite marți de furtuni cu grindină, ploi torențiale și ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Grande *** mai esti !! Intra bah pe site la UEFA si vezi meciurile si clasamentul din cupa intertoto , scrie undeva steaua ???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce zici, nu-i așa trebuia ca Becali să-l sune pe Lucescu junior să-i bage p-aia doi de care spui? Bă, mai sunteți mulți "isteți" d-ăștia ?
Și eu aș vrea să subliniez că e prost ăla dacă nu te dă-n judecata pentru calomnie!!!...!!!
Noul Garnacho. Bwuahahahahahahaha, după ce ca-s tantalai, ăștia le mai și cântă în strună! Bă Mimi, lasă aburelile, Becali v-a câștigat meciul că are pile la ăl de sus. V-a dominat PAOK în 11 la 11 stai cuminte, 56-44 posesia, 5-1 la cornere, 9-5 la șuturi. Visezi cai verzi.
partea cu iubirea nu o inteleg...daca sunt 100 de oameni pe lume si 99 tin cu fcsb e mai mare iubirea?te simti tu mai implinit?ce relevanta are "cea mai iubita"?...niste lozinci ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dragii mei ! Nu mă interesează părerea tuturor privind cine este Steaua !!! JB a luat jucătorii de la fosta echipă și a format altă societatea comercială FCS B lăsând vechea societate în faliment !!! Acest lucru a fost posibil prin hoție , șmecherie și cu ajutorul lui Mircea Sandu și Dumitru Dragomir . Deci punct cine este Steaua ! Petrolul și alte echipe au făcut același lucru dar au pornit din liga a 4 !!! Referitor la meciul cu PAoK Salonic , m am bucurat căci sunt român dar mă dezgustă aroganța și mitocănia lui JB și Mimi Stoica . Parcă au luat liga campionilor. Să vadă din nou meciul … nu au mișcat , au dat gol de nicăieri apoi autobaza .. f slabi ! Îmi pare rău asta e adevărul !
ce meci o fi vazut mm si jj si cati altii ca ei...??
*** pe știrile despre cei mai buni, adică Steaua, acum FC Steaua București=FCSB! E greu să fi mereu strivit, umilit de faptul ca Steaua este cea mai bună și iubită echipă din România, cea mai cunoscută și respectată în Europa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mamă, ce i-ai zis-o. Nu o sa mai doarmă deloc. E fiert pe tine! Demențial comentariu. Cred ca nici la tv nu o sa mai apară de grija ta. Lol
tu ar trebui sa subliniezi ca Steaua din liga 1 v-a dat 7-0 si dupa v-ati desfiintat. nu o sa mai existati niciodata si o meriti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.