gabriv  •  21 Septembrie 2012, 10:56

Un om care a dovedit ca se pricepe la fotbal are dreptul sa critice, sa analizeze, mimi are doar obligatia sa taca in fata lui Iordanescu!

coszmin
coszmin  •  21 Septembrie 2012, 10:56

Buna ziua, am si eu o intrebare pentru cunoscatori. Cine e acest Stoica? eu am auzit decat de Anghel Iordanescu ,castigator al cupei campionilor,antrenorul sfert finalistei la cupa mondiala din 1994. acest pusti cu figura de baba violate cine e si ce a facut?

old1
old1  •  21 Septembrie 2012, 10:55

Mimi e prea prost ca sa traiasca pe acest pamant , voreste si el ca sa nu adoarma .

flaviulucianr
flaviulucianr  •  21 Septembrie 2012, 10:54
Postat de flaviulucianr pe 21 Septembrie 2012, 10:46

cum sa spui ca avea un stil defensiv, pai se compara cu ce fac actualii antrenori romani, Steaua cum a jucat meciul de aseara in a doua repriza, ca aia au avut 2 bare, jucau cap - cap in careul nostru, la fel ca si in general meciurile echipelor din Romania in deplasare, vezi meciurile Stelei cu Midlesborough, aseara la fel in ultimele 10 minute cand respingeau mingile in disperare si la intamplare si era ploaie de centrari in careul nostru, cu Naploi acasa in ultimul sfert de ora, meciurile Rapidului la Hamburg si Wolsburg, ale lui Dinamo in aproape toate ale lui CFR cu Braga, la fel a fost asediu continuu al Bragai ...

si pe langa asta...pe ce loc e Sttutgart in clasament...are 1 pct. si in afara de Cacau, Ibisevic, Harnik si Boka, care sunt jucatori cunoscuti si buni, dar nu jucatori extraordinari ai fotbalului mondia (Cacau se apropie)l, are jucatori modesti pentru Bundesliga...si in plus Iordanescu asa cum antrena si antrena bine, pentru ca Steaua anilor 1986 - 1990 juca incantator in Europa castigand enorm de multe meciuri la scor a obtinut si cea mai mare performanta la nivel de nationala Sferturile Campionatului Mondial ( a pierdut la penalty-uri)...plus o optime la un Campionat Mondial si plus o calificare la un Campionat European...

badeadorian
badeadorian  •  21 Septembrie 2012, 10:54
Postat de ciocaneanu pe 21 Septembrie 2012, 10:49

Nemtii au un punct din trei meciuri de cind a inceput Bundesliga. Svabii sint ei mai conservatori dar la meciul retur m-ar mira daca tot Labbadia va fi pe banca.

La un meci au ratat un penalty in minutul 88 si au luat gol in min 90 !!!! Deci nu este chiar asa ... si mai apoi o linie de clasament formata din 3 meciuri este absolut nula daca vrei sa o raportezi la valoarea echipei ... primavara se numara bobocii . Si adevarata stare a unei echipe . Exceptand campionatele care incep atunci :))) .

adrian84
adrian84  •  21 Septembrie 2012, 10:53

Imi place sa fiu corect. Ca exista animozitati intre suporterii echipelor rivale este ceva normal, insa nu poti fi ipocrit si sa spui ca este alba desi este neagra toata ziua. Respect parerile oamenilor ce au dreptate in ceea ce zic si nu pot decat sa fiu de acord cu ei. Eu unul chiar m-am certat cu cativa preietni spunand inca de la inceputul sezonului ca iar este umflata echipa si ca suntem slabuti...si aici nu puteam sa nu dau dreptate dinamovistului desi nu suport dinamo. Gigi o sa isi roada unghiile in cateva saptamani si nu ca nu joaca Steaua bine ca nu asta vrea el...ca va trece inca un an fara sa vanda un jucator pe cat visa el noaptea.

gabriv
gabriv  •  21 Septembrie 2012, 10:52

Nu toti, iar vina este tot a celor care au esuat in educatia copiilor, dar asta e o alta discutie.

ogica30
ogica30  •  21 Septembrie 2012, 10:52

Ce meci a vazut asta? daca te bucuri de un 2-2 cu ultima clasata din bundesliga in conditiile in care ai fost dominat clar , si numai norocul stelei, care din tragere la sorti s-a transferat in meci, a facut ca steaua sa plece cu un punct, cred ca scorul real ar fi fost 5- 2. Iauzi la el stutgard nu e braga , corect ,braga a jucat finala de EL anul trecut.S-a cam vazut valoarea stelei cand a dat un pic de greu, bine , nu toate echipele au sotii de antrenor in conducere.