Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Se încinge lupta la promovare
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
tu de unde stii?? sunteti frati de mama ?
Sa zicem ca aseara a fost un accident provocat de faptul ca Megastarul Ovin si cu sotul Anamariei Prodan s-au apucat sa-l bage la inchisoare pe ciudatul ala de Ciorba care se pare ca avea dreptate de data asta.Sper ca blestemul sa nu se extinda si la meciul cu Brasov si la alea cu Chiajna si Astra . Cu un pic de nesansa ,urmatoarele trei saptamani pot sa darame tot sezonul. Deci nu-i chiar o gluma intrebarea reporterului.
UEFA l-a suspendat pe Reghecamf 4 etape pentru ca a aruncat 11 petarde pe teren.
cica MiMi Stoica a schimbat iar imnul stelei dupa meciul de aseara "sunt fericit,si ma simt bine/ca cinci goluri am primit/si se putea si mai bine
..un infatuat !
prost mm asta,da nici cu astia de comenteaza pe aci nu mi-e rusine .parca s-au simtit provocati sa arate ca sunt mai prosti
mimi, cred ca incepe hegemonia 5telei: 5teaua e mai tare ca pliculetele 3 in 1 , 5teaua e 5 in 1.!!.:))
e greu sa faci ceva cand pleci de la 2-0. Si da, lor le-a intrat chiar tot. Pentru ca primele 4 conteaza cel mai mult, ca au mai dat apoi inca 5 suturi, chiar mai conteaza?
bai gesepistilor de ce il promovati pe puscariabilul asta? aceasi privire o sa aiba si dupa ce va fi violat in dus .
Memelusha Gay :))))))))))))) Ce sa-i ceri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.