Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în săptămâna 28 iunie - 5 iulie
0
Știm cum arată tabloul complet al 16-imilor de finală de la Campionatul Mondial » Am putea avea două „șocuri” în optimi
0
Iordania - Argentina 1-3, Algeria - Austria 3-3 » Dramatism total! Austria se salvează în '90+6 și merge alături de Algeria în 16-imi
0
Selecționerul a făcut iureș, deși s-a CALIFICAT în 16-imile Mondialului: „Vulgar și banal! Banii vorbesc!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
taci naibi din gura ma ca daca ajungeti si voi in cupe ca acum aveti antrenor o sa patiti la fel! este a patra oara cand ne fac asta 1 Urs Meier; 2 lui Dinamo cu Marseille cu un milimetru pana sa intre mingea in plasa 3 penalty la Liverpool cand nu-si reveneau aia in joc deloc; 4 acum cu Napoli! Cred ca si oierul a atras prea mult privirea asupra noastra , dar tot este prea mult de suportat! intelegi ma prazilianule? Ia spune ma echipa Craiovei Maxima intr-un minut si dupa aia mai vorbim!
De ce nu explica la fel de doct de ce a prelungit meciul cu 4 minute?! Avand in vedere ca au fost facute doar 5 schimbari din 6 in timpul celor 90 minute si in rest nu au mai fost intreruperi trebuia prelungit meciul cu doar 2-3 minute, nu cu 4. Iar intreruperea din prelungiri cu Tatarusanu a fost (cronometrata de gsp) doar de 2min 20 sec. Sa fim seriosi, astea sunt scuzele si smecheriile tuturor arbitrilor hoți.
si tataie arbitra mai bine decat ala....
Nota 10 pt arbitru!
iar kapetanos daca intradevar a strans pumnul asa cum se vede pe imagini ca sa loveasca pai din alergare ala trebuie sa aiba ceva sange si o mica echimoza ,e clar ca ala a simult ca loveste si celalalt a simulat ca e mort oricum arbitru trebuia sa-l consulte pe abitrul ala fara rost de pe fund ,el a dat rosu direct eu inteleg ca nu-i permis sa lovesti dar nici sa joci tetru asa ca nesimtitu la 3-0 singurul motiv era obtinerea cartonasului rosu,
vede-ti un rapidist ,un dinamovist care a-u fost prin cupe europene ,care stiu sa faca aici diferenta dintre o infrangere a stelei care sa-i unga la suflet asa cum de multe ori ma bucur si eu cand pierd ei ,de hotia care s-a facut romaniei,arbitru a fluierat contra fotbalului din romania putea fi pe teren,dinamo,rapid,craiova,timisoara,vaslui el tot asta facea echipa romana nu avea voie sa castige
pentru guciu ,cucu din craiova ,fotbalul se joaca in 11 contra 11 la acert nivel; doi daca domnul din polonia arbitra asa la inter acasa sau la barcelona nu-l m-ai lauda decat sotia si mama-sa
Felicitari dl.arbitru,sper Steaua sa primeasca pedeapsa maxima.Adica sa dispara impreuna cu patronul ei
sa ai 3-0 in min 15 si sa acuzi arbitru ca v-a furat mi se pare penibil ... cele 7 min au fost acordate corect ... dar asa sunteti voi invatati sa va tavaliti pe jos, sa trageti de timp
poi normal ca l-a felicitat daca mai dadea steaua gol era imposibil sa mai scoata egalul ,cred ca respirat usurat dupa ce au dat ''napolonezii'' gol ca cn stie cat mai tineau prelungirile ,ca era de alea ca duracelu,la polonez tine mai mult ,vb aia '' si dureaza.dureaza pana napoli marcheaza''.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.