Alte știri din fotbal
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Corvinul a mai făcut un pas spre promovare pe terenul Stelei! Când poate fi matematic în Superliga
1
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Știri din fotbal internațional
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Rădoi, foarte activ pe bancă
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Este foarte posibil. Ar fi trist sa se intample asa...
Milogii sunt cei care cersesc, nu cei care spera. Nu cerseste nimeni un loc pentru o echipa romaneasca, dar toti romanii intregi la cap spera ca echipa extrasa maine sa fie de-a lor.
Eu sper ca un milog pana la capat sa intre ASTRA in grupele EL. au meritat au jucat bine. Sau daca nu va fi ASTRA macar Doamne ajuta sa fie PETROLUL!!! nu-mi place nimic mai mult decat sa vad o formatie "inviata" cum a fost Danemarca la Euro prin 90. Mi s-ar parea farmecul vietii o asemenea calificare!!! BAFTA ASTRA/PETROLUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pariu ca echipa ,,trasa" la sorti va fi St Etiene sau Nice ? Platini stie de ce !
Sperați ca milogii să mai aveți o echipă? Oare chiar ne văd ei pe noi, românii, așa de străluciți? Stați liniștiți, că nici Petrolul, dar nici Astra, nu vor avea șanse să intre în locul turcilor. Am zis!
Raman doar Astra si Petrolul sa isi incerce norocul Pandurii sunt deja in EL, respect.
Lasa-ma frate i-au calcat aia in picioare in Anglia, auzi la el merita sa se califice... Swansea a venit aici si nu au jucat cu toti titularii, sunt pe o pozitia grea in premier league, au ei alte probleme decat o infrangere minima cu petrolul dupa un 5-1 in anglia... daca se juca primul meci la ploiesti petrolul nu scotea nici un egal in meciurile astea, e parerea mea. Sa nu luam din meritele Petrolului, au castigat pcte si nu s-au lasat dupa o infragere in anglia, ne-au reprezentat onorabil pt prima lor experienta europeana recenta, dar nu s-a pus niciodata problema care echipa e mai buna...
tragerea asta la sorti e cam trasa de par... mai corect ar fi intre echipa cu cel mai bun ranking de club dintre cele eliminate in play-off
Felicitari Petrolului, chiar au demonstrat ca pot sa joace la un nivel inalt si ar fi meritat sa se califice mai departe, pacat de jocul din tur. Sa speram ca poate aveti noroc la "tragerea la sorti", multa bafta!
Îmi place cum gândești! :) După o victorie onorabilă în fața unei echipe din Premier League, nu ar fi imposibil ca sorții să-i hărăzească noi șanse unei echipe românești cu tradiție în România. Hai Petrolul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.