INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - FCM TÎRGU-MUREŞ, AZI, 22:00, DIGISPORT 1, RADIO GSP ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
0
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
M Niculae nu ajucat la nivelul lui Banel pentru ca a avut ghinionul sa joace foarte mult la Fc Rusinea Europei Bucuresti....unde n-a pupat decat campionat intern si cupa......dar probabil ca este peste Banel...si SUB Doru Bratu......sau invers
Marius Lacatus ramane simbolul Stelei! Oricat s-ar stradui Banel sa-l ajunga nu va avea popularitatea lui Marius. Sa nu uitam ca Lacatus il depaseste in toate privintele pe Banel. Numar de meciuri jucate pentru Steaua in campionat, numar de goluri inscrise, prezenta in nationala, etc... Comparatia asta nu isi avea rostul!
..SI CA NU MAI MERITA SA CONTINU POLEMICILE CU "PUSTANI" DE PRIN GHENCEA SAT, EU VA DORESC SA SA AJUNGETI IN FINALA EUROPEAN LEAGUE, DACA E POSIBIL,CHIAR CU RAPID,SI VA DORESC SUCCES( cand s-a jucat finala cu barca' am tinut cu Steaua,si m-am bucurat de sucesul vostru....care ,in fapt,era si al TUTUROR ROMANILOR...).STOP
Jucati cel mai mare joc online creat de romani, avand in prezent peste 250.000 de jucatori activi din intreaga lume. erepublik.com/en/referrer/alextitel eRomania este in dificultate acum, fiind in razboi cu eUngaria si eSerbia.
Printre aceste 10 goluri se numara si autogolurile?
..ASA ESTE !NU CA MA DERANJEAZA ETNIA LU BANEL,DAR "UNI ULTRASI" SUNT ASA DE "ARIENI" CA NU VAD REALITATEA: 99% DIN TZIG-ANII DIN ROMANIA SUNT STELISTI,SI NU ASTA AR FI PROBLEMA,DAR SA-O FACI Tz-IGANI PE : MARIN MORARU,TOMA CARAGIU,ANDA CALUGAREANU,GEORGE DINICA,FLORIAN PITIS,PUIU CALINESCU,SI...MUUUULTI ALTI OAMENI EDUCATI,RAPIDISTI AFIRMATI NUMAI PRIN MUNCA ..E O JIGNIRE CE POATE FI EGALATA DOAR DE PATRONUL STELEI SI CIOBANUL -PATRON GIGI,3 CLASE.SUNTETI ASA DE PENIBILI,STELISTI SI DINAMOVISTI,CA MA UIMESTE CAND STRIGATI "M..." LA TZ-IGANI,INTELEGAND,BANEL,FAMILIA LUI,SI ALTI.......SA VA FIE DE RUSINE!!!P.S. NU SUNT TZI-G-AN DAR A-SI FI MANDRU SA FIU CA BA
stima banele,macar ai incercat sa joci fotbal chiar daca e greu! putini reusesc,tu n-ai reusit,poate daca numerea-i la o echipa de fotbal avea-i sanse!
Iti pot enumera inca 10 din liga 1 peste M.Niculae..el nu a jucat la un nivel ca Banel..poate ai impresia ca daca a jucat Niculae in strainatate e o mare performanta dar el nu are goluri cate are Banel in Europa sa nu mai vorbim ca Banel nu e atacant si nici de cate meciuri in cupele europene are Banel peste Marius.
mie Marius Niculae mi se pare mai titrat totusi...
APROB !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.