Alte știri din fotbal
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
BURSA TRANSFERURILOR în Superliga » Toate mutările iernii: nume noi la FCSB, CFR Cluj și Dinamo
0
Două transferuri în 48 de ore la echipa din Superliga » Încearcă salvarea de la retrogradare cu jucător din liga a doua suedeză
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Fratii Costea ar trebui sa plece de la Steaua! Au fost bataia de joc a antrenorului si n-o sa aiba viata usoara cu un astfel de om fara personalitate care n-are curaj sa se bata cu presa pentru un jucator de-al sau. Deci dai gol in ultimele meciuri( si ce goluri!) fiind introdus in ultima parte a meciurilor si drept multumire nu esti bagat in echipa!? E preferat sarbu ala care n-a facut un meci ca lumea de cand e la echipa. Foarte bine. Sa ramana sarbu, sa se spele aia cu el pe cap, fratii Costea nu mai au ce cauta la clubul asta de manelisti!
Taran esti tu cu familia ta.NU trebuie sa jignesti toata Valcea pentru 2 batuti in cap...De ex Rusescu e chiar un baiat cuminte si e tot din Valcea...
pai daca sunt dinamovisti cum sa se bucure cand isi bat echipa de suflet...
Daca atat il duce capul n-ai ce sa faci.Dar ce poti cere de la unu care e combinat cu parasuta de Crudu si care a fost obisnuit si el si frati-su sa fie tinuti in puf de Mititelu.Cu oameni ca astia 2 nu poti face performanta, daca ei se supara ca vacarul pe sat si nu se bucura nici de o calificare in primavara europeana.Probabil el se bucura doar la retrogradari.Jiji da cu el de pamant, ori isi revine, ori zboara-l de la Steaua.
Fratii Costea nu au intels ca nu mai sunt la Craiova unde MItitelui ii ridica in slavi ca sa-i vinda si sa ia banutu... Ei cred ca fotbalul se faca cu numele gresit fotbalul se face prin munca. Spre exemplu uitatil pe Tanase care sezonul trecut nu facea decit o faza si aia prost pentru ca credea acelasi lucru ca fratii Costea acum dupa ce a revenit cu picioarele pe pamint a ajuns sa fie un jucator important al Stelei facand ambele faze ale jocului.. Poate le va veni si fratilor Costea mintea la cap.
si radoi e oltean si rusescu e oltean chiar valcean nu cred ca a fi oltean e problema a te chema costea cred ca e prob.. Ps:sunt muntean
i-a
l-a inselat crudutza...ia dat nikolici niste banutzi si bang bang...2 goluri
Doi olteni prosti cu aere in cap ca taranii din orasul Valcea! Afara cu ei de la Steaua daca se manifesta in asa fel derbedeii astia fara 7 ani de acasa!
din nick reiese ca ai lipsa de doage.....esti tare trist ca s-au calificat dar si mai trist este ca crapa invidia in tine,si te mamanca pe interior ciuda,sa iti dai seama ca baietii astia au luptat pentru sansa lor si au reusit inca o calificare care ne face cinste fotbalului romanesc si cu toatea astea in loc de un simplu felicitari,ai postat o aberatie mai mare decat tine....esti demn de mila
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.