Alte știri din fotbal
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
„Fapta nu există” » Mircea Sandu, achitat în „Dosarul Buftea”! Burleanu spera să recupereze sute de mii de euro
0
Sepsi dă lovitura în minutul 89, dintr-o fază contestată! Surpriză mare la Mioveni
3
Corvinul Hunedoara - Dinamo, echipele de start » Titular în premieră la „câini”
6
Știri din fotbal internațional
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
1
Antrenorul lui Liverpool a răbufnit, după situația bizară care i-a costat echipa: „Nu poate dura atât!”
2
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Lovitură totală: încă un gol de lângă Drăgușin
5
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Ideea e ..........ca dinamovistul intelege mereu cum vrea(frustrarea lor)
Pacat ca nu e afectat doar creierul de Covid, ca tu puteai sa stai linistit :))
Nu-i problemă. Băieții să-și pună în buzunarul de la "treling" telefonul mobil și să aștepte de la 'nea cici semnalul de încălzire. Le dă pă grup, 'nea cici.
Il mai avem si pe Briceag acolo!:) Daca nu reprofileaza Gigel pe vreunul!:)
Inca nu terminati ma idiotilor cu mascarda asta de coronavirus???acum 8 luni aveam de-a face cu oamnei care “cadeau secerati pe strada” in china,acuma sunt toti asimtomatici.toate asteq de la *** alea de teste ce nu reusesc sa deosebeasca corona de gripa sezoniera.deci dragilor corona e la cine greseste ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noi am sustinut mereu ca meciurile nu trebuiesc amanate la infinit! Joaca fiecare cu ce are, bolnavii acasa/spital, sanatosii pe teren!
Stim ca Dumnezeu nu bate cu parul, atunci cand FC R se zbate prin ligile inferioare de ani de zile, una dintre clonele din liga 2 a pierdut marca Rapid, Dinamo inca se mai pregateste de Liga Campionilor iar Livache e tot la puscarie (sâc!). :))) ***!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nea traiene, e belea mare cu procentele feceseb-istilor, ai uitat sa-i pui si paia din Burkina Faso sa-ti dadea 150%.
Sunt situatii speciale generate de pandemie. Nu cred ca va fi o problema lipsa licentelor la cei care vor sta pe banca. Dar de ce nu va sesizati pentru antrenorii de la echipele nationale de seniori si tineret care nu au licentele corespunzatoare si totusi au condus echipele in meciuri oficiale?
Nu e ma in joc viata nimanui, aproape ca nu exista sportiv care sa fi facut vreo forma nasoala de COVID, nu mai vorbesc sa fi ajuns pe ventilatie etc. Iar Petrea si Neubert sunt si ei foarte fit, doar sa nu aiba vreunu' diabet sau ceva de genul asta, caz in care orice om normal psihic ii va ura sanatate etc. Problema e ca ciobanul a incerat sa foloseasca probleme similare de la Dinamo pentru a-i retrograda prin manevre de culise la LPF, IAR ACUM DUMNEZEU II DA CU VARF SI INDESAT CEEA CE MERITA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.