Alte știri din fotbal
„Nu-mi dai ciocolată din prima și mă supăr” » Gigi Becali, nemulțumit de doi jucători în Sepsi - FCSB: „Părere proastă și despre el”
0
Ovidiu Burcă, categoric: „Nu vreau să fiu arogant! Meritam să câștigăm!”
0
Florin Tănase a dat verdictul despre Marius Baciu: „S-a creat un întreg scandal”
0
Marius Baciu a vorbit despre viitorul la FCSB, după remiza cu Sepsi
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalist arestat pentru „difuzare publică de informații înșelătoare”! » Ce transfer-șoc anunțase la Galatasaray
0
Tensiune între Julian Alvarez și Atletico Madrid » Atacantul vrea neapărat la Barcelona
0
Real Madrid a luat decizia finală în privința lui Endrick!
0
Ronald Araujo a semnat: „Abia aștept!” » Ce număr va purta
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
10
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Radu Burnete, consilierul lui Nicușor Dan, la Interviurile Libertatea. Când ...
Libertatea
Poliția i-a confiscat Ferrari-ul de 3,7 milioane de lire sterline la o ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
Putini isi amintesc ca Filip la origini a fost fundas stanga.A debutat la echipa mare sub comanda lui Lacatus, in contextul deselor accidentari ale lui Emeghara. A fost reprofilat in mijlocas central la Chiajna de catre Reghecampf, dar e evident ca se simte mai bine pe postul pe care s-a format, adica fundas stanga. Jos palaria in fata unui jucator crescut in Ghencea, produs 100% al Campioanei Romaniei. Succes Lucian!
" Dacă nu era acel penalty al lor, cred că am fi cîştigat" Auzi si la asta. Si mai facem vina lui Stoican cand spune ca daca nu erau cele 3 goluri, ar fi fost egalii Stelei. A luat'o si asta rau de tot din loc. Da numai declaratii aiurite. Basca ii mai face si reclama lui Ponta. Huiduhuooooooooo
" Ne-au surprins vremea şi terenul care se tot rupea." Terminati odata cu scuzele dupa fiecare meci,riscati sa deveniti penibili. Felicitari lui Filip,a jucat foarte bine aseara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.