Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Suferinta maxima.
citez, copy-paste : "bara aia, unde nu știi ce avrut Târnovanu. ".."avrut"... nu e macar UN amarit de articol fara greseli de ortografie... avrut... dar nu saputut... ;)
Stie cineva ce s-a intimplat cu cei 3-4 sudisti care haladuiau zi si noapte pe aici ? De aseara de pe la 23 30 au disparut ?
Înainte de meci: “manita”. După meci: “ne’am lămurit”. V’a lămurit oftica de tot :) N’ați dormit unul azi noapte :))
Normal ... ei nu pot trai daca le ia popota cazarmii militare abonamentul la masa. Comunisti intarziati.
Pai fcsb este o echipa mica, printre cele mai mici din Europa League, la casele de pariuri PAOK era favorita de departe, era considerat printre cele mai dezechilibrate meciuri ale serii. Asa ca da, bubui mingile.
Esti în confuzie cap coada, nu e de mirare după un asa meci. Ești năucit, victoria Stelei ti-a adâncit gradul de prostie. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Ne-am lamurit" ... Personaj colectiv de genul un grup de "cetateni indignati".
Cătăline nu te supăra dar aici se comentează despre adevărata Steaua nu despre CSA!
Bă Freddy, tu chiar ești definiția “an.al.fa.bet.ului funcțional”: citești și nu înțelegi ce ai citit! Așa ceva!? Nu e de mirare ca trebuie să te scoli zilnic cu noaptea în cap ca să mergi la muncă … :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.