Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
0
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Știri din fotbal internațional
Anunțat în Superliga, Luis Phelipe a semnat cu noua echipă și a fost prezentat
0
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
normal ... DACA IOAN BECALI E PRIETEN BUN CU PATRONUL LUI TSKA ... Si Dinamo s-a implicat in jocuri murdare din cauza acetui gunoi ( Ioan becali)
articol de kko gen can-can menit sa instige ca apoi dupa ce ne injuram pe aici sa ne banati.De ce ne mai banati?preluati un articol din presa can can a bulgariei in care se intreaba unu in sinea lui e blat sau? si voi da`ti copy/paste si gata articolul.De cate ori in istoria stelei a fost ea vreodata suspectata de blat sau a avut vreun meci suspect in europa cu cineva? niciodata! ce daca e giovanii(care e dinamovist) prieten cu ala de la tsk? giovanii e prieten cu si cu moratti daca jucam cu inter era tot blat? cu morinho si cu multi alti patroni sau antrenori mari e prieten ala si atunci?doar steaua tska e meci din europa de est? un mix ex dinamo-vorksla de unde-s echipele astea oare?
SOCANT! FABULOS! INCREDIBIL! N-AI MAI VAZUT ASA CEVA! Sa dea Domnul sa fie blat si sa desfiinteze pe acest embrion comunist, echipa de suflet a celor care nu le au cu bacul, dar se fac "ziaristi"
dinamo-tg mures,gaz metan-dinamo si dinamo-pandurii au fost corecte?macar daca vorbesc alti suporteri,nu voi,echipa arbitrilor.curios lucru,cum vine borcica in tara,castigati,si fara sa jucati cine stie ce fotbal,mai un penalty inventat,mai o eliminare la adversari.e clar pentru toata lumea,anul asta trebuie sa castige campionatul dinamo,pacat pt voi ca nu mai jucati in grupele CL
1.82 nu e cota rea si daca mai combini cu alt blat, ies bani frumosi. Cred ca tska va vinde dreptul de participare, mai castiga la pariuri, mai da si Gigel Nebunu' cate ceva (ca tot l-a pierdut pe Moraes), s-ar putea ca stelemeaua sa mearga mai departe. Cota 1.1 pentru calificare.
Rusine jurnalistilor. Limitatilor voi chiar nu puteti vedea imaginea de ansamblu sau the big picture...pai dupa o calificare in grupele unei competitii europene, in care daca mai ai si doua trei evolutii bune cota jucatorilor creste exponential...voi chiar credeti ca managementul unei echipe de fotbal e ca managementul unui ziar cancanist....voi puneti doua "DIVE" dezbracate pe prima pagina si succesul editieie garantat...in fotbal e diferit... Cat despre comentariile frustratilor....dann92 pai voua nu va mai ajung penaltiurile....nu mai vorbiti voi echipa garzii finaciare...a MIRA si alte institutii persecutioniste.
cu mioveni a fost blat pe fata a spuso chiar jiji ca Dica are sai dea bani de aceea nui erea frica
ciobaneee daca te scoate TSKA din Europa,nu mai ai viata cu suporterii (oricum nu mai aveai).O sa te acuze ca ai vandut meciul ...si ce rau o sa ne para noua.Eu zic sa pregatesti valiza cu bani pentru TSKA
stati linistiti ca are grija GIGI ca sa faca blatu' la fel cum a facut si cu UCLUJ. sa se duca naibii si steaua asta blatista. nu pot sa cred cum atatia oameni inca mai tin cu steaua.
acum au ca sursa reactiile unor fani :)) iar uefa parca a anuntat doar cele doua cluburi.din ancheta lor reiese ca in europa de est sunt cele mai multe jocuri trucate si cred ca avertizarea a fost pentru toate cluburile din zona care au meci direct de calificare.dinamo joaca cu o echipa din vest,nu?! ;) mai blat a fost meciul lui dinamo cu croatii :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.