Alte știri din fotbal
Comunicat oficial despre starea gazonului de pe Arcul de Triumf: „Bugetul alocat pentru asta este zero lei!”
0
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
După 13 ani a căzut recordul lui Ionel Dănciulescu! Dan Nistor a intrat în istoria primei ligi: „Țin foarte mult la el!”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Revansa pe dracu' , dupa eliminarea aia s-a ajuns in semifinalele cupei uefa. Si sa nu uitam ca s-a gresit grav si-atunci.
Pentru ca e ceva normal sa vrei sa te muti din Norvegia ( una din cele mai civilizate tari din lume ) in ***.... Adica nici nu par iesite din comun ofertele astea. De exemplu pustiul de la Partizan, era ud tot numai sa vina la FCSBoaia.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand esti proost , esti proost.
In general cei care au facut bani din furturi si bisnita ajung saraci...pentru ca habar nu au sa faca afaceri.
acum sa vedem catzi jucatori de la rosenborg vrea sa cumpere gheorghe inainte de meci .. 7-8 cel putzin .. urmeaza sa faca o declaratzie oficiala in presa norvegiana
Cand spui *** sper ca nu te referi la ***. Ar fi lipsa total de respect pentru acesta clona a unei mari echipe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam nasol. Rosenborg sunt o echipa fara nume mari dar sudata, muncitoare, organizata, deci exact genul de echipa incomoda. Steaua de acum e cam dezlanata, chiar daca pe ici-colo mai are jucatori cu oaresce valoare. Orice e posibil.
Gigică tată, ai festelit-o! Nu vezi nici macar 10 milioane de iepuroi. Asa patesti cand esti lacom si vrei sa faci o cârcă de bani fara a investi mai nimic. Dar stai linistit viitorul familiei tale e asigurat.
dinamo da acum urmeaza!
Va dati seama ce prezentare " elogioasa " o sa-i faca presa norvegiana lui Radoi , ceva de genul : " antrenorul adersarilor nostri de astazi este cel care ne-a adus calificarea in 2005 ".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.