Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Asa e. Artificialii astia creati fara noapte, fara istorie, fara suporteri, a reusit in 2 luni sa faca ceea ce nu a reusit Rapidul in intreaga sa istorie. Tot mai jalnici sunteti.
vrajala chestii comuniste sa aibe sanse FCParnaia sa destabilizeze adversarii: chestii marunte articol facut la comanda...bahh behaitilor v-a luat Astra 2 trofee behhe behhe behhehe :)))
El are alte probleme crezi ca ii arde de Astra vor astia sa il bage la parnaie cat de curand il salta poate dupa ce pleca basescu sa sara la cap la Ponta cu milioane de euro sa il scape
nu mai are bulibasul buzat bani pt. echipa ? pai taman a inchis combinatele si a dat afara o gramada de oameni, mii. se discuta cum ca n'ar fi platit nici cotizatia la asigurarile sociale si ca n'ar primi nici somajul. si astia de da cu chishoru in balon vrea bani ?! e si el la fel de sarac ca alalat. cum zicea tata ilici, sarac si curat. :))
Niculae a vazut ca asa merge treaba: voi castigati doua cupe pe stomacul gol si el are grija sa va tina neplatiti! Se poarta si la alte cluburi: insolventi, faliti, neplatiti de luni bune dar cu rezultate.
La Astra nu curge doar lapte si miere????
cel mai bogat patron din romania:)))))) a inchis toate fabricile cica erau 5 muncitori in toate !
hai sa nu fim naivi. cei de la astra doresc doar sa influenteze cotele la pariuri. jocurile sunt facute sa invinga si maine
Nicolae,mare nenorocit poti sa fii..bai Cap de Porc,oamenii au pus suflet si au castigat 2 cupe,iar tu grohai ca un nerusinat pe la tv,ca tot ei sunt aia ai naibii??
Am invatat de la cei mai buni din Ploiesti,mari oameni de caracter
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.