INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » RAPID - HAPOEL TEL AVIV, MIERCURI, 22:05, PRO TV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi la Craiova » Jucătorii lui Coelho au venit să-și ia rămas bun
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Buna toamna,a fost ! Mai ales cand ai avut arbitri de partea ta ! Dar totusi , CFR , la capitolul asta , sunt lideri !
sunt de acord ca jucam mai spectaculos cu sumi, dar acum avem 31 de puncte si vom termina turul pe locul 2-3 aproape de lider. este mai bun daca ne gandim ca vrem campionatul. Respect Sumudica pe viata, se va intoarce in Giulesti dar anul acesta trebuie sa il lasam pe Razvan sa faca o echipa pentru viitor
mucea , DINAMO e rusinea europei da? mai baiatule tu ai facut din nationala romaniei RUSINEA LUMII si vad ca urmezi acelasi lucru cu rapid! nu o sa ajungi nici pa sfertul lui nea mircea ca si antrenor, sa-ti intre bine in cap impotentule!
Asta e cea mai buna toamna din ultimele 4 nu din ultimele 6 capcaunule...muc cel mic. Mult mai bine a mers Rapidul sub comanda lui Sumudica si acum 5 ani cind s-au calificat in primavara europeana.Anul asta Razvane poti sa pleci ca nimeni nu iti va simti lipsa...si iai si pe Deac ,Surdu si Apostol cu tine....si cadou de la noi ti dam si pe Casio si Sburlea.
Pardon, toamna lui 2007 a fost mai bună. Dar atunci era antrenor Rednic... (Şi nici Şumi nu mergea rău anul trecut.)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.