Alte știri din fotbal
Nu-l mai vrea nimeni! Fostul jucător de la FCSB nu are nicio ofertă și refuză să plece din Superligă
0
Out de la Farul! » Sabău și Gică Popescu și-au dat acordul: „Am considerat că nu ne ajută la atingerea obiectivelor”
0
Steaua e în mare pericol să joace cu juniorii, duminică, la debutul în Liga 2! Scandal incredibil în culise: apare numele Anamariei Prodan
1
Denis Alibec a aflat cât va lipsi de pe teren, după ultima accidentare
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
0
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Motorina sare de 10 lei, la un lanț de benzinării din București, marți, 28 ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
mor de ras....))
da badigarjii.. cica sunt suspect de acte de violenta in randurile fanilor, e posibil sa dau cu ea in tusier, si mi-au luat-o. bine, eera pe jumatate halita...))))
gogoasaaaa :)))
ai uneversetatea ai kraaaiovaaa tu campeoana unei mari ubiri.... dap
nesimtitii, sa-ti ia gogoasa furioasa din fata , cum se scrie juve? furiosso?
poi daca mi=au luat gogoasa cu gem ???
mi tu,hai universitatea hai craiova tu ''campeoana'' unei mari iubiri
mi tu,hai universitatea hai craiova tu ''campeoana'' unei mari iubiri
..))))))) ti-aduci aminte ce am mai ras ??? incredibil ce am mai ras, cred ca o luna am tinut-o leanga cu astea...)))) am disperat siteul...))) cu pasiunea noastra morbida, aproape fanatica pentru vointa...))))
POATE iei si tu ban :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.