Alte știri din fotbal
Sepsi OSK și Concordia Chiajna deschid etapa cu numărul 17 din Liga 2 » Meciuri și clasament
0
Becali l-a văzut la TV și l-a cerut la FCSB: „Stăpânul vede altfel decât slujitorii” » Fostul antrenor l-a descris pentru GSP: „Ambițios și plin de contradicții”
4
Se schimbă numărul de echipe în Superliga? Dezvăluiri din interiorul LPF: „Sunt discuții”
7
Costel Gâlcă, anunț despre Antoine Baroan: „Cu mine s-a terminat!”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul atacant a primit amenințări cu moartea: „Casa părinților a fost vandalizată”
0
Apariție rară » Cristian Chivu, alături de soție și cele două fiice la petrecerea de Crăciun a Interului
0
Are 3 trofee la Craiova și a numit „momentul crucial” cu Sparta Praga: „Vedeți cum e?”
0
S-a culcat la 1-3, dar a fost trezit de urgență de nevastă: „«Sună încontinuu telefoanele!» Am crezut că s-a «răcit» vreunul”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
Asa A1 ,ia masuri urgente.....*** incorigibil....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daaa!Il va oferta pe Sergio Ramos-ca e capitan!Va oferi 50.000 de "dolaari"si pe Qaka la schimb-pentru ca Sergio Ramos are 30 de ani si nu se stie cat din contract!Ai grija Sergio Ramos,ca o sa vina Anamaria la tine!Cica si-a mai facut un tatuaj undeva si vrea sa ti-l arate!Sa nu te sperii!
Marele strateg si-a schimbat tactica. Asta daca nu apare la GSP intr-o zi, moare, se stinge... Pe ce maini a incaput acest prunc stelist numit FCSB. Oare cu turma se comporta la fel?
Exact ca Josip Posavec in min. 93, cand s-a facut de ras ( n-a aproximat corect ) la centrarea vietii data de catre aprozar si reluata de gnoeree.
Hai lasă-l că e rational și elegant în exprimare. Îl prefer așa.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Âl mai puate da Gigi pe Man cu osuta de meleoane eu zic că tot STEAUAFCSB = STEAUA se califică dacă nu la anu ân Champions League sigur.
Da ma, sa stii ca asa face un portar adevarat la un sut din afara careului, pleaca pe un colt ca poate da ala acolo :))))) De unde va scoate ciobanul ma? :)))) In realitate Balgradean n-a plecat nicaieri, a ramas sa vada unde se duce sutul si s-a pacalit in ultima clipa, din cauza ca mingea a avut putin efect.
A fost un rateu dat de gigi.. mai bine angaja de la inceputul sezonului un antrenor mai de Doamne ajuta, decat sa recurga, ca de obicei pe ultima suta de metri, la tot felul de manevre care oricum i se intorc impotriva pana la urma..
Intai trebuie un antrenor, apoi un mijlocas adevarat si un stalp al apararii! Dupa ce ai rezolvat problemele astea poti ataca Europa. Va fi bai la retur. Nu vad ce ar putea face echipa noastra. Deja este tarziu pentru Europa. Poate la anul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.