Alte știri din fotbal
Claudiu Tudor, interviu înainte de Petrolul - Universitatea Craiova: „Dacă se întâmplă asta etapa viitoare, CFR sau FCSB va fi în play-out”
0
Mihai Stoica, impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Trebuie să-ți iei măsuri cu el”
0
Suspendare record! Antrenorul, OUT din fotbal 12 ani
0
Vlad Morar a semnat și a fost prezentat: „Mister o să ne omoare în perioada asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique vrea o revoluție: „Un 0-0 omoară emoțiile fotbalului. Trebuie schimbate regulile din Evul Mediu!”
0
Brahim Diaz a reacționat după execuția lamentabilă din finala Cupei Africii: „Mă doare sufletul”
0
Manchester City a atins deja suta de milioane în 2026! » Cum a prezentat noua achiziție a lui Guardiola
0
Edi Iordănescu poate prelua o echipă din Belgia: „Discuțiile sunt deschise”
1
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Pentru ce suferă românii: care a fost impactul majorării taxelor de anul ...
Libertatea
Un avion spre Alicante a decolat fără pasageri: zeci de oameni au rămas ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Dorian Popa, cu nasul bandajat și înconjurat de bodyguarzi, la proces. Ce ...
Libertatea
INCEPE VANATOAREA DE BECALISTI!...MAINE-I PRIMA ZI!
Tu ai probleme grave, inca din clasa a 2-a, probleme grave de intelect, cratima-ti provoaca la fel de multe probleme ca si fizica cuantica, daca toti sunteti la fel de inapoiati ...tare-mi e ca sunteti extrem de usor manipulabili ... vai de voi!! PS: sper ca reusesti sa intelegi ce ti-am transmis.
astea sunt doar niste idei propuse de gsp...cred ca voi vreti sa se intample asa...instigati la rasism...va pasa de fotbal poate chiar prea mult :)) ce gluma buna
NUMAI INCERCATI SA VA COMPORTATI ASA SI DEABEA ASTEPT SA PRIND UNU DOI CA VOI.... NE VEDEM IN TRIBUNE CA SA LUATI PUMNI IN GURA... PAC PAC GIGI MORI.....
Voi trimite articolul asta la FIFA si UEFA ca sa incerce ei sa ia masuri preventive.
Titlul articolului este gresit ... nu-i fac rau lu becali, fac rau Stelei, dar in ingustimea mintii lor si-a voastra amestecati una cu alta, voi cei care vreti sa actionati asa il legitimati pe becali in stapanul Stelei considerand ca facand rau Stelei ii faceti si lui ... vai de voi
DACA TOT VRETI SA-I FACETI RAU OIERULUI, ARUNCATI CU TORTE IN LOJA LUI, POATE IA FOC SI SE DUCE LA "CELE VESNICE"
Nu sunt stelist,dar sunt de acord cu voi ca Gigi trebuie sa ia cartonasul rosu de la suporteri.Cu greu poti gasi in istoria fotbalului un individ atat de nesimtit.Echipa nu suporta consecinte din cauza suporterilor , ci din cauza acestui magar dintre oi care crede ca Steaua e mosia lu ma-sa.
sunteti nebuni cu totii!!!in primul rand voi presa ca publicati asemena articole si pe urma cei ce vor sa faca asta.ce vina au jucatorii ca becali e un nemernic?chiar nu ganditi?e mai bine sa joace sa nu fim exclusi nu e bine ce vreti sa faceti ganditi-va bine injurati-l pe becali scuipati-l face ce vreti voi in ceea ce il priveste pe becali dar lasa-ti echipa sa joace e mai bn asa
credema, jucatorii sar razbuna si ei pe Becali. Ei asi fac meseria atit cat poate, ca sa bagat intr-o gloata de interlopi, si saracii de jucatori nu au ce face acum. Numai suporterii ai poate scapa, dar nu numai pe ei, dar si clubul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.