Alte știri din fotbal
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Glasgow Rangers 4-0 buahahhahahahahhaa
Nea Gigi,ai uitat de Rangers de anul trecut!Partea pozitivă e că Aberdeen ne va bate un pic mai greu!După ,,nevictoriile" istorice din ultimele săptămâni,așteptam un pic de smerenie din partea unui drep-credincios ca tine!Când colo...aroganță și fariseism cât cuprinde!Bine ne-a făcut Dinamo cu Musi de care te-ai chinuit atâta să scapi!Ți-aș zice ,,La mai mare!",dar sunt suporter al echipei de care,cu nețărmurită înțelepciune,îți bați joc!
le a dat doar 4-0 rangers ultima data. singurul de la ei care a atins mingea a fost tarnacop cand o scotea din plasa
gigi tata, a fost suficient un singur scotian la dinamo ca sa va urce pe pereti si tu te incumeti impotriva la 11?
Asta trebuie sa stea departe de tamie ca a tras cam multa pe nas
Am așa o presimțire că Gigi va plăti pentru atitudinea sa neortodoxă ! Șeful divin vede
... zise JB dupa ce si-a luat-o de la Shkendija, care se stie ca-i cu 15 clase peste Barcelona. Alo, baietii de la Drita, intrati pe teren fara frica, aveti sanse mari. Astia-i ocupat sa viseze cum ii bate el pe toti. Mai nasol e cand se trezeste si vede ca s-a luminat de ziua.
le da Aberdeen cate 3 boabe si in tur si retur. il trimite pe Jiji la Athos, nu-i mai trebuie fotbal sezonul asta. daca no name Inter Club d'Escaldes si KF Shkëndija i-a batut, scotienii le da perversa rau.
Pai te-ai mai batut sezonul trecut cu Rangers :))))))))
FCSB-eaua lui "se bate cu alea mari din Scotia" dar i-a umilit unul Armstrong venit de la alea mai mici...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.