Comentarii (8)
222861004751392
Nacaru Muresan  •  25 Noiembrie 2016, 09:36

si noi stim cum a resurcitat stoiea cu bani la pauza ba ne credeti prosti pe toti ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

craz1est
craz1est  •  25 Noiembrie 2016, 08:42
Postat de haideusicfr pe 24 Noiembrie 2016, 22:46

..dar obiectivul ramane castigarea campionatului. Normal ,asta se face cu arbitri ,cu Viitorul ,Botosaniul , gura pacatosului adevar graieste! Inaintea returului cu Manchester ,Reghecampf spunea ca si-a menajat titularii petru meciul cu Pandurii! Fii bucuros ,cum necum ai castigat, Bravo!

Taci mah..., ce stii tu.., campionatul e mai sigur . Si cum spunea cantaretul Ion Creanga : " Nu dau vrabia din mana ( Liga 1 ) pe aia de pe gard ( EL )... :))

dani26uno
dani26uno  •  25 Noiembrie 2016, 08:12

Manelarule , ciobandante spunea la alt post ca el a facut schimbarile la pauza pe ruta - manache , coana mitza si tu

andy56
andy56  •  25 Noiembrie 2016, 00:27

ce frumos se-mbratiseaza mimi cu bajetii, e tot un zambet.....semn ca timpul petrecut la beciul domnesc si la tamplaria regala au lasat urme adanci si nepretuita dragoste.......mai mai ca m-am emotionat si mi-au dat lacrimile.......oare merge si la dusuri cu echipa, ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  24 Noiembrie 2016, 22:46

..dar obiectivul ramane castigarea campionatului. Normal ,asta se face cu arbitri ,cu Viitorul ,Botosaniul , gura pacatosului adevar graieste! Inaintea returului cu Manchester ,Reghecampf spunea ca si-a menajat titularii petru meciul cu Pandurii! Fii bucuros ,cum necum ai castigat, Bravo!

westfield
westfield  •  24 Noiembrie 2016, 22:35
Postat de Cosmin Cosmin pe 24 Noiembrie 2016, 22:27

Felicitări băieți pentru meciul frumos. Lăsați frustrații să plângă în continuare ca echipa lor fie s-a desființat fie se pregătește de liga campionilor....

Is stelist bah hidiotule :)) Normal ca ma bucur pt victorie ***, dar Steaua nu joaca ce ar trebui, cap de sfecla. Nu inteleg rolul lui Reghe...cam atat.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1072677989472062
Cosmin Cosmin  •  24 Noiembrie 2016, 22:27
Postat de westfield pe 24 Noiembrie 2016, 22:18

I-a spart cu tactica Reghemanea la pauza. Sfaturile pur tactice au descatusat jucatorii, acestia gasind formula de victorie. Ma lasi ba maslina? Nici un jucator stelist nu poate da o pasa dintr-o singura atingere...3 atingeri pt preluate, inca 2 in care conduce mingea, gandindu-de cum sa scape de ea, dupa care din 3 incercari o arunca la intamplare. Si culmea, toate atingerile astea se intampla pe maxim, de cele mai nulte ori, 2 metri patrati.

Felicitări băieți pentru meciul frumos. Lăsați frustrații să plângă în continuare ca echipa lor fie s-a desființat fie se pregătește de liga campionilor....

westfield
westfield  •  24 Noiembrie 2016, 22:18

I-a spart cu tactica Reghemanea la pauza. Sfaturile pur tactice au descatusat jucatorii, acestia gasind formula de victorie. Ma lasi ba maslina? Nici un jucator stelist nu poate da o pasa dintr-o singura atingere...3 atingeri pt preluate, inca 2 in care conduce mingea, gandindu-de cum sa scape de ea, dupa care din 3 incercari o arunca la intamplare. Si culmea, toate atingerile astea se intampla pe maxim, de cele mai nulte ori, 2 metri patrati.

Comentează