Alte știri din fotbal
Noul transfer de la Rapid mai are de așteptat » Ratează meciurile cu CFR Cluj, Dinamo și Craiova
0
„Retrogradat” la echipa secundă a lui Dinamo
0
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
1
Farul - Dinamo » Se anunță un duel de foc: elevii lui Ianis Zicu speră la play-off, „câinii” vor să egaleze liderul. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Revenire de senzație în Europa » N’Golo Kante a fost prezentat la noua echipă
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Neclarități în CV-ul lui Hubert Thuma: a terminat cursuri postuniversitare ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
A stat trei luni în izolare totală și a fost forțată să privească ...
Libertatea
Alaskhert : Rangers 0-0 - ca sa nu mai ziceti de Karagandi ca este prea slaba ! Toate echipele au progresat, doar noi am regresat
tu ai dreptate in ceea ce spui doar ca...1.Pe noi, romanii, nu ne intereseaza de cei enumerati de tine, ne itnereseaza de ianis....2. Nu-mi amintesc ca cei enumerati de tine sa fi fost doriti de Barca si Bayern...si in vara aceasta de Valencia. Ca sa ma intelegi mai bine..eu, ca si majoritatea de aici, nu avem nimic cu Ianis..avem cu cei din jurul lui, care il tot lauda, il tot dau ca vandut la echipe cu nume, il tot ridica in slavi....iar ianis, prin evolutia lui, ne da dreptate noua ( care spunem ca este un jucator bunicel de EL), si infirma ipoteticul transfer la Valencia....
Nu-s pe lista UEFA !
Inca n-au intrat pe teren (nu ca as avea asteptari)...
Se spune ca un mar stricat distruge toata recolta. Galata si-a luat doua!!
Pai si de ce i-as critica sau lauda pe Morelo, Aribo sau Airfield? Ce, eu ma uit la meciurile lui Rangers ca sa-i vad pe astia? Antrenorul a fost finut, a vazut ca se face de ras si l-a scos de pe teren.
Pai raman si acu fanu lui...astia sint oamenii , cu astia defilam, ca altii n-avem...dar e foarte-foarte slab, serios, ma intreb cum e posibil sa nu dai o simpla pasa amarita la 3 metri , sare mingea in directia opusa, se duce in aut sau la adversar...incredibil cit de slab joaca ...se plimba de *** pe teren , se pozitioneaza fara noima in spatele adversarilir, nu are forta, nu are viteza , suturi fara vreo vlaga...pe scurt jucator de divizia c .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din fericire toti sunt impiedicati ! In frunte cu antrenorul ! Deci aveti ocazia sa faceti praf si alti jucatori (nu doar Ianis). Asta daca incercati sa fiti obiectiv, nu doar invidios, barfitor, rautacios...etc.
N-ai dreptate, Ciuca era fan Ianis, avea asteptari mari de la el pana s-a lamurit ca baiatul pur si simplu n-are valoare.
Nu e singura *** de acolo. Morelos ala are nevoie de 10-15 ocazii sa dea si el un gol. Singura problema e ca e convocat la Nationala, o sa il vedem impiedicandu-se si cu Islanda, Liechtenstein si Macedonia :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.