INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » MOTHERWELL - STEAUA / STEAUA A ATRAS SUTE DE FANI ŞI LA 3.200 KILOMETRI DEPĂRTARE DE BUCUREŞTI
Alte știri din fotbal
Internaționalul de 1.000.000 de euro, remarcat de MM Stoica în Superligă: „N-am stat pe gânduri când mi-a venit oferta din România” + Amintiri cu Messi din MLS: „Era bătaie pe tricoul lui”
0
Cătălin Oprișan și ce nu a mai spus până acum despre FCSB și Becali: „100.000 de euro! Unde au ajuns banii, ce s-a întâmplat cu ei?”
0
Louis Munteanu și-a aflat pedeapsa după ce s-a pozat în tricoul celor de la FCSB
6
„E prea mult!” » „Copilul teribil” al lui Mircea Lucescu sare în apărarea acestuia: „Ar pleca și acum. Problema e alta”
0
Știri din fotbal internațional
Incidente grave în Belgia! Anderlecht - Charleroi, întrerupt minute bune după ce un jucător a fost lovit cu o sticlă de ultrași
0
Iată prima națională calificată în optimile de finală ale Cupei Africii 2025!
0
Van Dijk, mesaj emoționant înainte de duelul cu Wolverhampton: „Vrem să onorăm moștenirea lui Diogo Jota”
0
Lamine Yamal a devenit youtuber și a „rupt” toate recordurile!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Un nou deces suspect în cercul lui Putin: „păstrătorul secretelor” lui ...
Adevărul
Romancierul Sebastian Perju, apel pentru societate: „Aduceți maidanul ...
GSP SPECIAL
Statele Unite oferă garanții de securitate pentru 15 ani, dar Rusia acceptă ...
Libertatea
salutari pt vamvu-palariosul din stanga primei imagini.lau-vls
In primul rand Steaua e cea mai iubita echipa din Romania, poate cat toate celelate la un loc. In al doilea rand, e normal, ca roman sa vii sa sustii o echipa romaneasca, asa cum si eu as sustine o alta echipa romaneasca intr-un meci international. Dar pe langa vorbele de lauda pentru romanii ce au fost la meci, nu pot sa nu remarc un "prostovan" care flutura steagul Belgiei (ros-galben-negru) intr-una, crezand ca e al Romaniei. A mai remarcat cineva??? Sunt curios chiar...
n-ar putea fi si la noi inainte de meci o astfel de atmosfera ??? o bere impreuna, fara batai, fara injuraturi ... tot dragul sa te duci la meci !!!
bine ma ciuca !ce destept esti tu ma!si ce vrei sa spui cu miticii?suntem destepti,frumosi,cu bani adica mit stock!sa va fwutem femeile frustratilor!hai romania!
Corect!doar intra dinam in lupta pierde toate meciurile iar astilalti trebuie sa traga sa scoata puncte si pentru ei,nu tre' sa joace porcea in Sampion Lig!
in ideea voastra toti romanii care scandau la meciul Chelsea-CFR Cluj erau fani CFR? Gresit !!erau doar romani civilizatzi,patrioti....de la care ar putea sa invetze si mi ticii bucuresteni
Da Bravo Steaua ....dar sa nu uitam ca cei care au sustinut echipa seara erau romanii din strainatate ......care au avut ceva de invatat de la englezi . Pardon scotieni . Poate ar trebui sa ii trimitem la un stagiu de "civilizare" si pe cimisoreni , si pe catzei ......dar mai ales pe astia de la m"u"uuu cluj . Bravo Steaua ar Hai CFR....
BRAVO LOR !!! O GALERIE FRUMOASA COMPUSA DIN ROMANI CARE PROBABIL ERAU SI FANI AI ALTOR ECHIPE ROMANESTI !!!! IN AFARA TARII, GINDESTI ALTFEL !!! HAI ROMANIA !!! HAI TOATE ECHIPELE ROMANESTI !!!
Suporterii de aseara au fost ROMANI...nu doar stelisti. S-au copmportat formidabil. Ar trebui sa invete si "ultrasii" nostri ceva din acest comportament extraordinar. Pe stadion oamenii normali vin sa-si incurajeze echipa si sa se bucure de spectacolul oferit de meci nu sa se bata cu politia si sa devasteze stadionul. Aseara am avut parte de o lectie de civilizatie. RESPECT!!!
DA ma sunteti iubiti si in ungaria:D felicitari ca ati mers mai departe..dar vin meciuri grele..fff grele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.