Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
*** cu ce nu esti de acord?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu sunt pe principiul "Radem, glumim dar in incinta noastra" :) Nu avem campionat gen Anglia, Spania etc. care au echipe an de an in toate competitiile. Cand jucam "afara", pai joaca ai nostri. Oricine se poate uita la meciuri, poate analiza etc. Nu trebuie sa fii gica-contra ca sa observi ca Steaua nu a jucat cine stie ce cu o forta a campionatului englez sau ca Astra a dormit cu danezii. Se poate fara ironii, analize si intepaturi tipic mioritice. Astea sa zicem ca merg intern in liga noastra superba, unde avem si patroni, anternori, directori care pun gaz pe foc. E Europa, pe astia ii avem, cu astia defilam. Bafta si la cat mai multe puncte ca nu e imposibil ;)
Succes Steaua si Astra!!! La cat mai multe puncte aduse pentru Romania!
Se pregatesc de Liga Campionilor...
Vezi ca tu confunzi, Austria Viena nu e tot una cu Rapid Viena.
Nu mai cautati dinamo intre echipele participante la tragere. O sa joace automat finala EL. Pentru ca galeria ei are cele mai tari coregrafii. La nevoie dinamovistii pot pune magiun pe scaunele rivalilor de pe orice stadion.
Fa-ti transplant de "pateu", ca vorbeste icterul din tine frustratule !!!
daca fac 4 pct cele 2 echipe,e o mare performanta,sa nu radeti de austria vienna,osmanlipsor,sunt 2 echipe bune,nici zurich si plzen nu sunt de lepadat,de capii de serie nu mai vorbim !sanse minime,doar daca cele 2 se intaresc,sunt ceva,altfel pa pa !
Doua grupe de mers in primavara europeana.
Pariu ca ***..bafta ASTRA,SUMI v-a da lectii,pregatiti-va carnetelele de luat notite, gratuit, putinari daca au probleme cu scrisul au varianta DOAR DINAMO BUCURESTI,ii poate salva moca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.