INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - DINAMO KIEV, JOI, 11 DECEMBRIE, 22:05, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Selecționerul a demisionat la câteva minute după eliminarea de la Campionatul Mondial!
0
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial
0
Final în grupa L de la CM 2026 » Anglia, locul 1 după chin! Croația - Ghana, decis în minutul 83
0
Rezultatul din Croația - Ghana a eliminat de la Mondial echipa care aștepta de miercuri să-și afle soarta
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Cum era dupa 6-0 ? Ne calificam fara probleme de pe primul loc? Din nou aroganta le-a dat o palma peste ceafa,or crezut ca`s in romanica cu chiajna sau iasi..Mai bucurati-va mult ca or sa dispara echipe puternice din Liga 1 si o sa vedem steaua ciuca batailor prin Europa.
HAI, baga cotizatie, indragostitule de ILUZII. Sunt profund detasat de subiect. Din 1984 nu am mai platit bilet la stadion. Fa-le poulua mare la escroci.
Vezi Gymd iar ai citit gresit titlul articolului!? Scrie Dinamo Kiev nu Rusinea Romaniei 1948 exclusa 3 sezoane din UEFA. Hai du te la pagina voastra si baga ratia de 199 de postari pe zi privindu l pe Mircea Rednic, cel fortat de galeria de copii de securisti sa jure cu mana pe Biblie ( de unde unde pana unde Biblie la copiii securistilor) ca nu a luat banii de la Becali.
tu in ce calitate vb mah soldovean oparit ??? veziti de clona voastra ca acum o sa va duceti de unde ati aparut, a pierdut PSD-ul puterea, gata si cu nechita si echipa ieseana :))))))))
prostu satului, Dinamo a umpluat fostu 23 August, accel stadion avea 80.000 de locuri, iar Dinamo la meciu cu Lazio a umplut 70.000 de mii de oameni deci ceva unic, nicio echipa nu mai egaleaza performanta asta !!!
Acele vremuri au apus si pana sa se strice vremea Dinamo a avut acasa o medie de 4500 de spectatori din cate stiu eu ! Nu poti compara o medie pe Dinamo cu una pe Arena Nationala care e acoperit si are alt confort ! In anul in care Dinamo a jucat mai multe meciuri pe Arena Nationala exceptând meciurile cu Steaua , a avut mai multi spectatori ca voi ! Mai zicea un semidoct ca Dinamo nu a umplut A.N ! Eu as adauga ca nici Steaua nu a avut si nu o sa aiba niciodata (poate la tv), o suta de mii de oameni la un meci !
Cica au aparut si cainii cu , covrigi in coada prin Stefan cel Mare.....:P
Pintili, mai poti? :))
deci : SUPORTERI DE REZULTAT !!! :)))))))))))))))
Oricati ar fi,noi la nici un meci n-am avut sub 1000 de spectatori,cum ati avut voi la mai multe!!!!!!!!!!!!!!!:P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.