Comentarii (30)
stefdomi
stefdomi  •  25 Februarie 2023, 11:24
Postat de oncica07 pe 25 Februarie 2023, 08:38

Eu la jobul meu sunt platit pt altceva,nu sunt fotbalist,normal ca " n am de a face cu manita"..daca eram platit sa joc fotbal,cu siguranta nu luam zece in dubla cu handbalistele din danemarca..lasa ti CFR ul si ocaziile lor si domimarea..CFR a pierdut calificarea in sferturile unei competitii europene,la limita cu o superechipa din seria A..(a ajuns in primavara europeana) .zecesebe s a facut de ras din nou in aceeasi competitie,a luat zece de la niste handbaliste si 6 de la echipa de rezerve a juniorilor umder 17, de la whu..ce a mai facut zecesebe?? A stricat coeficientul de tara uefa,la care oricum n a contribuit cu nimic de 5 ani..asta a facut..zici ca CFR n a jucat mare lucru,dar zecesebe chiar daca a fost umilit a jucat fotbal spectacol..?:))) nu. Asta nu se numeste fotbal cand aia joaca miuta la o singura poarta si iti dau zece..aia se numeste altcumva si e cu 18+..

Corect, sunt sigur că, la job, ai numai realizări mărețe, zi de zi, lună de lună, an de an. Fiind așa perfect, e ușor să critici munca altora, chiar dacă tu nu muncești ce muncesc ăia pe care îi critici… Reține, totuși, că nu am zis nimic de rezultatele CFRului, doar am scris să o lași mai moale cu critica. Spor!

oncica07
oncica07  •  25 Februarie 2023, 08:38
Postat de stefdomi pe 24 Februarie 2023, 20:58

Chiliane, mai ușor cu sărbătoritul că tu, personal, nu ai avut nimic de’a face cu manitele alea. Laudă’te cu realizările tale, deși mă îndoiesc că ai avea vreuna în afară de miștouri ieftine. Pentru manitele alea au trudit “handbalistele”, nu tu.

stefdomi
stefdomi  •  24 Februarie 2023, 20:58
Postat de oncica07 pe 24 Februarie 2023, 17:12

Zece bah,zece :)))) de dou ori manita si de la cine??!!:))) lol:))) de la niste handbaliste din danemarca..zece!!!:)))))))))

Dobermannul
Dobermannul  •  24 Februarie 2023, 20:42
Postat de istet10 pe 24 Februarie 2023, 18:59

Si clujenii astia, de parca i-ar fi eliminat pe italieni...

Fii convins ca Dan Petrescu e sigur ca doar arbitrii sunt vinovati ca ei nu s-au calificat. Ca echipa pusa de el in teren n-a reusit un singur sut pe spatiul portii timp de 180 de minute din care 75 in superioritate numerica nu-l preocupa.

istet10
istet10  •  24 Februarie 2023, 18:59

Dobermannul
Dobermannul  •  24 Februarie 2023, 18:19
Postat de planetfun pe 24 Februarie 2023, 17:39

0 sutiri pe poarta in doua meciuri, unul in superioritate, altul la tine acasa. Aia e balaje, in europa mai greu cu arbitrajele prietenoase.

Exact. Cand din 180 de minute joci 75 in superioritate numerica si nu reusesti nici la Roma nici la Cluj sa cadrezi un singur sut pe spatiul portii de puteau aia sa tina portarul in tribune e de rasul curcilor sa mai vorbesti de arbitraj. Eu credeam ca doar Dan Petrescu se da in spectacol dar iata ca problema e si la nivel de conducere a clubului.

Dobermannul
Dobermannul  •  24 Februarie 2023, 18:11
Postat de Karma pe 24 Februarie 2023, 17:26

Aloooooo! Vezi ca in meciurile respective FCSB a marcat si acasa si in deplasare si a castigat 3 puncte din 6 ! CFR a avut om in plus aproape 80 de minute in Italia si nu a avut sut pe poarta sau ocazie de gol ! Iar aseara , exceptand ocazia lui Krasniqi .......doar Danu a vazut ocazii peste ocazii ( cica 2 ocazii mari si cand erau 10 vs11) :))))) Acum , poate la Cluj , daca treci cu mingea de centrul terenului= ocazie mare de gol :)))) Si , per total, in dubla mansa , cfr a castigat 1 punct din 6 ! Iar ultima data cand am verificat eu 3 puncte > 1 punct :)))

Exact in meciurile cu Lazio FCSB a fost eliminata castigand un meci si a pierdut un meci. A inscris 2 goluri si a primit mai multe. A pierdut la goluri inscrise dar 3 la 3 puncte. CFR a jucat 75 de minute in superioritate numerica si n-a tras un singur sut pe spatiul portii in ambele partide atat la Roma cat si la Cluj si a pierdut nu la goluri inscrise ci la puncte 1-4... Asa ceva ...

contrabas3
contrabas3  •  24 Februarie 2023, 18:01

Cristi Balaj e amuzant - cred că încă poftește platoul cu șnițele mâncat de Marian Iancu, de unul singur. Lol!

stefdomi
stefdomi  •  24 Februarie 2023, 17:58
Postat de radumatei pe 24 Februarie 2023, 15:57

Bine băi, Balaj, atâta l-ați anihilat pe Immobile încât ați uitat că trebuie să dați și voi un gol. Sfatul meu e să te ții de ironii când te califici, nu când ești eliminat după o dublă manșă cu zero șuturi pe poartă.

Atât l’au anihilat încât golul lui i’a eliminat :))