Alte știri din fotbal
Îl vrea și Dinamo » Rapid are concurență pentru transferul dorit
0
Oficial: solicită insolvența Rapidului, la Tribunalul București! » Șucu nu vrea să plătească și așteaptă decizia judecătorilor
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
2
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
3
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
1
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
Da, dar au început cu pomana de pe munca altora!:)))
Acum au plecat din primul tur, au inspirat multe echipe pe traseu până să ajungă aici..celtic, Lazio, Rennes..
cfr s-a calificat si din preliminarii dar tu de unde sa stii din astea?!?..))))
Bai, băiatule, daca nu eram noi( și în oarecare măsură Rapidul) , nu aveam echipa campioană în Grupele Ligii! Au profitat( fara a avea vreun merit la momentul respectiv) echipe ca Urziceniul ,Otelul și...CFR! Voi?:))
poti sa repeti si pentru astia de la fcfcsb ca ei nu au mai vazut asa ceva...)))))
Traore e bun la baschet, ar trebui schimbat
Fotbal adevărat, luptam de.la egal la egal cu o forță a Europei!!
te las pe tine sa fii destept...pe fifa games..)))))))))))
Sau a jucat calușaru in fata la palat la jiji =))))))))))))))))))))))))))))))))
Faci pe prostu'? Vezi că ramai așa!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.