Alte știri din fotbal
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
2
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
3
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
10
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
il stiu, pe gigiland are vreo 5 clone, aici cred ca are vreo 2..))
'sut but'? Asa e cand stai cu un ochi pe televizor si cu unul pe branza.
bafta cfr!
Sa deschida cfr scorul si sa joace tactica toti in careu si se califica Hai Romania,Hai Cfr!
vezi ca e un articol despre echipa ta si Knattspyrnufelag
Ba cat tupeu aveti...joaca cu cea mai buna echipa...uitate la echipa cu getafe..v a intreceti in penibilitate aici, tu cu rsndoom. Hai vorbiti intre voi !
pai tinand cont ca tot fotbalul romanesc nu a facut in grupele ucl cate puncte a facut Steaua singura in grupele ucl,inseamna ca celalte echipe sunt mai slabe decat zero. pai Steaua in grupele ucl a jucat de mai multe ori decat tot fotbalul romanesc la un loc. Steaua a facut mai multe puncte in grupele ucl decat tot fotbalul romanesc la un loc. Steaua a terminat cel mai sus in grupele ucl de mai multe ori decat tot fotbalul romanesc la un loc. tot fotbalul romanesc la un loc a terminat de 2 ori pe locul penultimul loc in grupe. Steaua singur a aterminat de 3 ori in top 3 in grupele ucl.
baiete,tu asa ai habar de fotbal cum am eu de cricket,adica deloc. deci Steaua a jucat in grupele ucl de mai multe ori decat tot fotbalul romanesc la un loc in ultimi 2000 de ani si tu spui ca Steaua nu a jucat in ucl? plus ca Steaua in grupele ucl a facut mai multe puncte decat tot fotbalul romanesc la un loc.
Din pacate Danutz o sa dea vina pe nesansa si pe arbitraj. Ca nu i-a dat penalty :)). Oricum o sa piarda dramatic, 2-0 :))).
Bine baa, desteptaciune! Si 10 daca ia tot au depasit demult mediocritatea tipica echipelor din Romania. La diferenta de bugete nu ar trebui sa mire pe nimeni un 10-0 ptr. Sevilla, deci presiunea este pe Sevilla. Voi puteti sa mancati in continuare, cu lopata. Crapa ranza in voi de invidie, ciudatilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.