Alte știri din fotbal
Ultima notă primit de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Mario Tudose, întrerupt de Daniel Pancu la flash-interviu
0
Bogdan Andone se teme: „Vor pleca jucători, au oferte!”
0
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină: „Trebuie să mențină acea bulă, altfel riscă să nu vină în SUA”
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Nu e un capat de tara pana il iau parintii sau bunicii nostri. Problema nu e ca un adult sanatos va tusi de 3 ori pe zi daca ia virusul, ci ca are toate sansele sa il dea mai departe la cei vulnerabili in fata lui
In cazul gesepeului nu-i vorba de ordin. Atat ii duce capul. Vor senzatie din orice ***. Fac tot felul de legaturi si analogii de-ti sta mintea in loc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest gen de titluri baga panica in oameni si creeaza criza mondiala pe baza unei gripe.
Nu vor găsi pacientul zero așa cum nu l-au găsit nici în Italia. Pentru ca nu există pacient zero
Fabian, ăsta e ordinul. La mine la muncă (în Anglia) începând de azi nu se mai fac ore suplimentare pentru că clienții (constructorii de masini) încep să nu mai respecte programele de livrari. Practic se dorește o criză mondială pe o gripă puțin mai puternică
Un caz de gripa. Capat de tzara
In ce este captivă bai domnilor "reporteri" de doi bani? De ce vreti sa continuati cu aceste stiri de tot rasul sa bagati frica in romani?de ce sunteti atat de dramatici si telenovelisti? Rusine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.