Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria 4-2 cu Metaloglobus: „Când am venit, era dezastru”
0
Teja, învins de CFR Cluj în ultimele minute: „Meritam mult mai mult!”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele de start + Imagini și informații de la stadion
3
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Știri din fotbal internațional
Chivu face hattrick-ul la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
4
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Va rog sa-i iertati, domnule antrenor, dar sa stiti ca acesti suporteri pot mai mult decat au aratat. Bucurati-va ca ati scapat asa usor, probabil daca vedeati cateva prestatii ale suporterilor dinamovisti din campionatul romanesc nici nu mai veneati in Romania. Daca nu credeti, eu va rog sa insistati la UEAFA sa se joace si returul si sa oferiti bilete pentru cat mai multi fani dinamovisti.
Dinamo v-a cistiga cu 4-1 returul si sa va aud atunci....
o sa ai o mica deziluzie, nu scapi de Dinamo asa usior pt simplul fapt ca... n-o sa-i suspende! Ionut Lupescu (membru al Comisiei de disciplina a UEFA, adica organismul care va judeca spetza) stie de ce dar nu o poate spune... Asa ca Dinamo va ramane ''in Ioropa'' si pe viitor, respectandu-se respecta ''regula'' instaurata in ultimele trei editii pentru calculul coeficientului romanesc in cupele europene. Adica punctele acumulate, in loc sa se imparta la ''n'' echipe se vor imparti la ''n+1''.
E trist ca zi de zi vezi noi dovezi de incultura, amatorism si prossstiee din partea "ziaristilor" GSP. Unde ati auzit voi de Tibilisi, agramatilor? Vai de mintea voastra! Nu stiu cum ati ajuns sa scrieti aici, dar spuneti "multumesc, mama, ca m-ai facut roman". In alta parte meritati sa stati la coada la ajutorul de somaj.
MASURI DE URGENTA !!! INDIFERENT DE DECIZIA SAU DECIZIILE DE LA UEFA, DACA SE MAI VREA CONTINUITATEA LUI FC DINAMO IN FOTBALUL ROMANESC SE IMPUN CATEVA MASURI URGENTE : - MUTAREA ECHIPEI FC DINAMO IN PROVINCIE - TOATE MECIURILE DIN ACEST SEZON DE PE TEREN PROPRIU SA SE DISPUTE FARA SPECTATORI. - LA TOATE MECIURILE LUI FC DINAMO DIN DEPLASARE, CLUBUL INTERZICE DEPLASAREA GALERIEI, IAR ACEI SUPORTERI CARE O VOR FACE, VOR FI DIRECT RASPUNZATORI. - SCHIMBAREA CONDUCERII FC DINAMO, IN FRUNTE CU
hai ca dramatizezi si tu ai vrea sa te califici fara sa joci returu si teai scos
bravo natiune ...halal sa iti fie! asa cultura ....sa vezi recolta! Dinamo sa se pregateasca pentru = Cupa Balcanica =
2 prosti...poftim
nu pot decat sa felicit galeria dinamovista pt ca a dat dovada de multa prostie si sa nu recunosc ce fericit m-au facut in momentul in care mi-am dat seama ca pt 3-4 ani nu am sa mai vad in europa o echipa care in mare parte a castigat meciurile in alte parti decat pe teren...tin sa mentionez ca nu sunt nici stelist nici rapidist nici timisorean nici clujean....sunt doar un iubitor de fotbal adevarat si de performantza si pot sa rasuflu usurat ca nu mai vad asa rusine de echipa care ne reprezint
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.