Alte știri din fotbal
Daniel Covaciu: „Am cumpărat noi loc de veci! Dar am vrut să le văd caracterul, obrazul!” » Înmormântarea lui Constantin „Gogu” Covaciu are loc la prânz
1
Doliu în fotbalul românesc. A murit Silviu Stănescu, fost jucător și antrenor secund la Universitatea Craiova
0
Supriză pentru jucătorii de la Poli Timișoara » Ce au făcut fanii înainte de debutul în Liga 2
0
Gică Popescu, discurs vehement după eșecurile lamentabile din Europa: „Avem un fotbal foarte, foarte sărac. Nu vă așteptați la miracole”
3
Știri din fotbal internațional
A trecut de grupe la Mondial, dar selecționerul tot a fost demis!
0
Senatoarea rasistă care l-a insultat pe Mbappe vrea să fie președintele Paraguay-ului
2
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
De unde au venit rezervele astia!!?? :)
Se vede k gigi face business si cu gsp: peste tot sunt jucatori stelisti >>> si pe banca de rezerva a CFR-ului! :)) Deja m-am saturat k pe GSP numai stirile de Steaua se poate citi, si cu jucatorii de rezerve e punctul culminant!! Voi - care va ocupati de site - nu va pricepeti de fotbal sau de construirea site-ului? Asta e valoarea GSP.ro-ului? :))))) FORZA CFR!!!!!!!!
iar patarda de deac?cine dracu-l sustine pe asta....va trebui un lunetuist ca pt oier?
Ce tot aveti cu arbitrii nostrii? N-ati vazut meciul de aseara Real-Milan. Nici nu se compara penaltiul cerut de Real cu cel cerurt de Rapid. Tzigani milogi ce sunteti!
uniti sub tricolor .ro - da-ti mai departe !
Doamne ce rezerve horror!
naspa rezerve. nu mi-as dori nici in cele mai negre vise sa fie asa! :) in alta ordine de idei: de ce nu joaca cabrera in locul lui alcantara? si tot deac ?
ati-pus-rezervee-lu-steaua-ca-nu-le-stiati-pe-a-lu-astia-care-castiga-numa-cu-arbitrii¿¿:)))))))))))))))))))ce-banditi:)))))))))))))))))))
va fi o partida grea. mult succes !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.