Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Stati linistit ... e numai o traducere nefericita, el se referea la faptul ca din ultima urna valorica la tragere la sorti CFR era echipa cea mai buna si cea mai inconveniabila pentru ei ... Nah da' las'ca mere si ase la gesepe.
Nea Solbakken asta le cinta un cintecel de leagan cfr-istilor, doar-doar ii va adormi dulce. Sper sa nu se lase fraieriti, altfel "cea mai puternică echipă din grupă" va avea surprize amare.
:))))))))A facut si el o gluma!Bravo Solbakken
la cum joacå FCK acuma, nu e de mirare dacå CFR ar bate si cu 3-0. dacå CFR prinde o zi bunå, poate så-i umileascå pe danezi.
Putina seriozitate. Psv este un nume mult prea mare pentru Cfr.
:)) genul de declaratii inainte de meci menite sa adoarma adversarul... cand Doamne iarta-ma a fost CFR-ul mai buna decat PSV-ul? sau chiar si decat Sparta Praga???? oricum, hai CFR-ul
Bai "solbakken"? Si in CL a fost CFRu ajutat de arbitrii?? As zice ca mai degraba au fost dezavantajati de arbitrii in meciul retur cu Chelsea. Mai lasati vrajeala asta cu arbitrii ca nu merge... CFRu are cel mai valoros lot din Liga 1 PUNCT
Eu cred ca cfr nu face nimic in grupa asta intrucat jucatorilor li se falfaie de fotbal si de cfr... daca ar fi motivati cu catvea 100.000 de euro, atunci da...
a zis si omul ca sa puna presiune pe clujeni,dar cfr nu cred ca are sanse reale de calificare,e haos acolo,antrenorul va fi dat afara,arbitri nu te ajuta in Europa.Psv le da multe clujenilor,iar sparta praga e o echipa buna,nu are cum clujul sa bata.
sunt stelist dar cam asa e...dupa mine cfr are cea mai usoara grupa (psv poate fi batuta, iar sparta praga crek e cea mai slaba echipa din grupa...nici cei de la copenhaga nu sunt buni dar au mai realizat ceva surprize in ultimul timp) cred ca cfr poate lua si primu loc daca sunt atenti, bafta tuturor echipelor romanesti in Europa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.