Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
13
Știri din fotbal internațional
„Răzvan Lucescu, vândut!” » Vor să-i plătească lui PAOK clauza de reziliere de 4 milioane de euro
0
Alvaro Arbeloa și-a găsit echipă, după despărțirea de Real Madrid
0
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
0
Nathaniel Brown, ca și făcut! Bayern și Eintracht s-au înțeles
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
greu la dinamo..astia parca sunt slovaci...mult mai grei ca sarmanii de irlandezi..m-am obisnuit deja avem sanse mici
dar am nimerit la steaua :)) groaznic..bah cat bulan..in-cre-di-biiil !!! au picat mereu cu cele mai slabe echipe...parca vad ca si joaka primul acasa..
CFR cu Sarajevo si deja ai ratat :P
@caracuda...dupa numepari makedon,deci esti oier, deci esti stelist..deci esti vai de capul tau...
Pai daca tu consideri un mare ghinion faptul ca Dinamo poate juca cu o echipa precum Sturm Graz,atunci cand echipa romaneasca va juca impotriva unor echipe adevarate cum ai sa consideri?blestem,voodoo,magie...sau?!
sturm graz e super ghinion???? super ghinion era daca picati cu angajatii carrefour sau elfsborg sau tirana. cu tirana era doliu
sunteti pra fratilor..daca credeti ca guingamp e echipa slaba..pai cre ca le-o da oitzelor de la 3 in sus..of of mai mai
ar fi prea tare, e cel mai greu adversar pentru dinamo :))
bine zis :)
am zis : Timisoara- Stutgat stoaia - st pattrick ( asita au cel mai mare bulan ever ) dinamo-sturm graz ( noi avem super ghinion) cluj- borondby Vaslui -slavia prima mi-a iesit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.