Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
2
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
1
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Nu conteaza numarul de spectatori.. o sa fie toti dezamagiti..steaua degeaba va bate ca nu se va califica....singura echipa care depinde de ea este vasluiul..bate si se califica... numai becali o sa profite de pe urma stelistilor.....e bine ca-s multi si prosti
Multe sunt la bisnitari, nu o sa depaseasca recordul de la meciul cu Franta. NU INTELEG DE CE NU S-AU VANDUT TOATE!!!! Ce se intampla cu restul de 5000???? lasate libere in jurul galeriei adverse??? pt 200 de ciprioti??? Rusinos!!!
50.000 de prosti. Nu m-as duce pe stadion nici pe gratis, nu numai la Steaua, la nici o echipa romaneasca. Bani aruncati aiurea.
asa vezi zile noi ie prin toata Ieuropa de la paris la viena doar forta visinie ale ale ale rapidu ale ale ale
La meciul cu cfr o dadeau cu 45.000 si erau in jur de 30 si putin.Incepe sa puta si gsp-ul rau de tot.Bine ziaristii astia de 2 lei il pupa in cu r pe cioban ca nah le face tiraj/audienta, vezi si cazul lui grasanovici de la digi. Toata lumea suna un cioban ca vezi doamne face audienta (asta si cu baseasca, vadim ne reprezinta la bruxells) si el de abia stie scadea si aduna, inmultirea/impartirea nu sunt sigur ca o stie. Pe Banciu l-au dat afara de la sport.ro si au scos emisiunea "Pe bune", era singurul sau printre putinii ziaristi care spunea lucrurilor pe nume.Dar asa e in romanica persistam in prostie si in mediocritate, suntem condusi de betivi, cur ve, inculti...
Mereu prosti, inculti, oi, si alte caracteristici minunate.
Ce le place stelistilor sa se scalde in noroi pe aici. Si cand te gandesti ca se cred niste superiori, niste fiinte iluminate, niste ilustri poate. Cand colo, saracutii de ei, sunt doar o turma de oi controlate de Pastorul Luminii Jiji, prin intermediul aparatului de propaganda FECALIOT, anume gsp. Lasati sa fi-ti voi fruncea in ale audientei, ca oricum per total, tot o gloata de aplaudaci sunt "fanii" steOAIEI.
super suntem cei mai tari! dar daca se juca pe ghencea, eu nu ma dceam. forza steaua. mereu superior!
tiamspus ca nu sunt el dar ce sai faci fiecare cu fixu lui Aleale ale Rapidu ale ale ale
Poti sa intri si de pe "nascut.rapidisti", si de pe "rpancone", si de pe "libidinosul"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.