Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
ECHIPELE DE START în Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană
10
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League! Genoa vrea 18 milioane de euro
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
iara incepeti cu propaganda asta de 2 lei? Pai voi stiti ce insemana suspendare 1 an mai amatorilor>? 1 an a fost suspendata Feyenoord dar asta dupa lupte cu politia si suporterii adversi care s-au soldat cu morti nu de la un banner sau de la niste scandari. Vai de capul lor vostru. Dupa ce timp de 1 saptamana ati incitat la xenofobism si sovinism prin articole tendentioase si lipsita de conduita morala si deontologica o luati cu morala si cu principiile. MARSH DE AICI
acest articol reprezinta de fapt vointa unor ziaristi ROMANI!!!!si cum nu o sa se faca dupa pofta lor vor ramine tot in stadiu de "ziaristi de KAKA"in frunte cu gloriosul lor sef de trust,MAREL FELIX!!!!!
Vreau sa aud aici ce risca mama ziaristului care a scris ttamp Enya asta de articol. Hai va rog este la liber. Bine va zice Mircea Badea: "Am un prieten care nu e ttamp IT. N-are nicio sansa sa se angajeze la egespeu"
iara ne suspenda iara ce am speriat europa cu huliganismul nostru, an de an tot auzim aceste stiri, doar doar sa va vindeti ziaru, altcv nu mai stiti, aia la polo nu merita si ei un interviu !?
Mai ramane sa ceara deontologii swcuze pt faptul ca avem curajul sa mergem in Ungaria.. cred ca in mintea lui Cartianu deja ii sclipeste idea de a convinge statul maghiar sa dea in judecata Steaua ca a indraznit sa innopteze la Budapesta..mai scutiti-ne cu astfel de stiri..mai bine mergeti la ministere sau la moguli ca se dau diurnele, ***fara scrupule ce sunteti....arunca un sclav( scriitor la ziar) o minciuna si toti sariti sa o revendicati ca e a voastra. Rusine presa romana!
Pai, daca Steoaia e recidivista... nu's de ce mai trebe asteptat sa-si dea in petec si ungurii ca sa fie suspendati ***din GHencea?
mai lasati-ne bai nene cu minciunile voastre de doi lei!!!
afara cu behaitorii, nu merita nici turul de la pantalonii *** ai lui jiji, dap-ai tururile premimnare euro league.
CAMPANIE ANTI-HULIGANI!!!! ADEV ARATII SUPORTERI SUNT IN TARA. DACA AI FOST *** CAND ERAI MIC , DACA TE BATEAU PARINTII , DACA ERAI BATJOCORIT IN CURTEA SCOLII , DACA AI SIMPTOME CLARE DE SCHIZOFRENIE , EXPRIMA-TI IN ALTA PARTE FRUSTARILE!!!! LASA FOTBALLUL CELOR CE SUNT ADEVARATI SUPORTERI !!!!!
NOUA NE PASA DE SPORT!!! 19 stiri cu steaua - fotbal pe prima pagina! RUSINE!!! terminatilor!!! NOUA CHIAR NE PASA DE SPORT!!! VB DE NATIONALA DE POLO!!!!! RUSINE BA TERMINATILOR! sunteti gazeta de sport nu de fotbal - steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.