Alte știri din fotbal
Primul antrenor al lui Matei Popa dezvăluie profilul portarului care va debuta la FCSB: „Nu știe ce sunt emoțiile!” » Capitolul la care îl surclasează pe Târnovanu
0
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
7
Dănuț Lupu le exclude pe Dinamo și pe Rapid din lupta pentru titlu: „Ea e favorită, are lot complet!”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular, oaspeții egalează pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Zat,la fel tigaaaaanii Ungariei
trebuia organizat in felul urmator: oprit trenul in camp, dat ungur jos, batut bine cu parii fiecare in parte pana nu mai pot scoate nici un cuvintel, urcati inapoi in tren (pe brate), ajuns tren la bucuresti, vazut unguri rupti in doua, nimeni nu stie nimic, batut unguri intre ei in tren, golanii :))
rupeti-le capul de unguri prosti si scarbosi.
articol nota minus 1, mai bine scrieti ceva despre tactica, sau la asa ceva nu va pricepeti? gazetari sportivi de doi lei
Táran prost din Cluj. Pardon "turist".
-CRED CA SUPORTERII STELEI NU AR TREBUI SA RASPUNDA LA PROVOCARI DE NICI UN FEL, UNGURII POT FACE CATRE UEFA APEL PE BAZA DE PROBE SI SA CEARA REZULTAT LA MASA VERDE, CREDETI-MA CA VIN PREGATITI PENTRU ASA CEVA.FAC APEL LA ASOCIATIA STELISTILOR.
Acu' o jumatate de ora la Bors o masina cu suporterii lui Ujpest a calcat un copil pe trecerea de pieton. Copilil a murit in drum spre spital.
16 iulie 2009 este o sansa istorica pentru poporul roman de a indrepta toate asupririle si toata batjocura adusa romanilor din Transilvania in timpul guvernarii Austro-Ungare. Astazi nu conteaza ca esti stelist, rapidist sau dinamovist. Toti trebuie sa fiti uniti pentru un singur scop: De a-i pune la respect pe acest neam de cotropitori. Calcati-i pe cap!
Poate trebuia "raportata abuz" intregul continut, pentru ca G.S.P instiga la violenta. Unde e tolontan sa faca ceva investigatii printre colegii lui:D ?
sa vedem cati mai ies intregi din tara, din surse sigure sunt asteptati la bucuresti.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.