Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
:))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** dar cum sa minta si sa spuna ca cele 16 meciuri de baraj care sunt echivalentul saisprezecimilor de pana acum nu sunt in primavara europeana? *** deci pana acum meciurile dupa grupa/grupe erau primavara europeana si acum nu mai sunt ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dovadă mai mare de prostie decât ca tu încă nici azi nu te-ai prins ca NU exista dovezi, sigur nu e! :-))) Tu realizezi ca Potra, calaul mercenar :-))))), nu mai are nici macar “control judiciar”?! Ăștia, ca și ne-a jjijji, au noroc cu “inteligenți” utili ca tine, bă! Randumb măcar a spus el singur ca prestează aici pt cei 50 de bani primiți la fiecare reply, nu e mult dar se adună și oricum e mai comod decât să umble după PETuri pt a colecta garanția. :-)))
Nu poate trece peste frustrări și ca atare o tine langă pe a lui.
Vrei schimbare satul de o clasa politica corupta? Atunci îți alegi unul tot din aceeași clasa politic puțin mai necunoscut care e mistic ortodox, divinizeaza legionarii, inteligenta rusa și pe Putin și care vrea sa ne scoată din UE, NATO, sa ne dezarmam sa gonit capitalul străin, ... adica sa ne întoarcem la Ceausescu în plus în bratele Rusiei. Wawww inteligenți tare astia din diaspora.
ca catalynn(intetionata cacofonia),este copia saraca a lui gigi becali se stie. de asta nu-l suporta catalynn pe becali pentru ca este un catalynn bogat. dar in rest becali=catalynn ca si comportament. doar ca catalyn este sarac si becali bogat,iar catalynn este invidios pe becali.
Sa lucrezi în vest dar sa votezi întoarcerea în bratele Rusiei cu frontierele închise e cea mai buna dovada de prostie.
tu realizezi ca nu intelegi ca barajul de acum este egal cu saisprezecimile din sezoanele trecute deci este vorba de primavara europeana? ca de aia se joaca saisprezece meciuri in aceste asa zie baraje aka primaveri europene.
Omul e primitiv rau în gândire sau cumpărat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.