Alte știri din fotbal
Oficial: solicită insolvența Rapidului, la Tribunalul București! » Șucu nu vrea să plătească și așteaptă decizia judecătorilor
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
2
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
3
Când vrea FRF să-l anunțe oficial pe Gică Hagi » Negocieri crunte în culise: „Stoichiță, OUT!”
7
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
1
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Nu pot sa faca asa ceva deoarece ii vor scoate jandarmii in suturi! :)))
Nu radeti aveti grija ca asta se afla la originea injuratorilor aduse de pch lui negoita la meciul cu astra din ultima etapa,sezonul trecut el si-a batut joc cu tot felul de baliverne pe ultras tei ca sa-l injure pe negoita, atentie la el! Vedeti ce dracu luati in seama pe forumuri ca asta maine si poimaine va inventa orice ca pch-ul sa opreasca meciul duminica si sa bata fcsb la masa verde
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e arestat la domiciliu, de aia are timp sa scrie toata ziua pe gsp. *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deocamdata aveti 4 ani de seceta! Daca nu bateti duminica se fac 5! Presiunea e pe voi! :)))
baiatu are dreptate cine nu ie cu steaua ie dusmani nostrii
smecheria e ca daca existi in niste clasamente -bune sau rele- ale UCL inseamna ca ai fost pe acolo ,cu prezenta fizica macar,pe teren. dupa emblema de la avatar , voi n-ati calcat pe acolo. stii cum se numesc cei care vorbesc fara sa aiba habar ce-i aia? :)))
***, ai prea multi de daca in fraza aia. :) Apropo, la ce ora incepi munca dimineata? Sau esti in vacanta :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
evident ca ai dreptate. cu astra nu avem noi ambitii,dar se castiga mai multi bani din market pool daca te duci singur in grupe. de cand nu a mai fost Steaua singura in grupe? de ceva ani buni. ar fi timpul sa fie acuma Steaua singura echipa din Romania in grupe.
de data asta patronasul vostru iubit si vesnic aclamat nu va mai baga milioanele de euro in buzunar!nu va mai pupa nimic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.